وبلاگ

ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا برای استفاده در ساختمان سازی ، خودروسازی ، کشتی سازی ، مجسمه سازی ، قالب سازی و ... بسیار مناسب است.

 

ورق یونولیت فشرده

یونولیت یا پلاستوفوم را در مدل های مختلفی تولید نموده که هر یک ویژگی های مختلفی را دارا می باشند. یکی از خصوصیات مهم یونولیت ها که در هر یونولیتی ممکن است متفاوت باشد ، چگالی یا دانسیته آن است.

این خصوصیت به قدری مهم است که یونولیت ها را بر اساس آن به چندین نوع مختلف دسته بندی می کنند. یکی از انواع یونولیت در این دسته بندی ، یونولیت فشرده می باشد که از دانسیته بسیار بالایی برخوردار می باشد. هر اندازه که یونولیت دانسیته بالاتری داشته باشد ، برای استفاده در کاربردهای مهم و حساس مناسب تر است.

خریداران ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا

این ورق ها ، پلاستوفومی هستند که دارای وزن و چگالی زیادی هستند و در صنایع گوناگونی به کار می روند. علاوه بر موارد نامبرده شده از این پلاستوفوم ها می توان در صنعت غذا و دارو ، مرمت بناهای قدیمی و تاریخی ، بسته بندی ، نمونه سازی ، عایق سازی ، بسته بندی ، ورق های داخل جعبه های کارتنی ، ساخت درب های ضدسرقت ، دیوارهای کاشت قارچ ، مرغذاری ، دیوارهای گلخانه ای و ...استفاده نمود.

نحوه ساخت ورق‌های پلاستوفومی فشرده

ساخت ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا بدین صورت است که مواد اولیه را پس از پخت اولیه به شکل بلوک های مقاومی درآورده و به ورق های گوناگونی در اندازه های مختلف به منظور استفاده در موارد مختلف تبدیل می کنند.

از ویژگی های این ورق ها می توان به عایق حرارتی ، عایق برودتی ، عایق رطوبتی و ... اشاره نمود. اتفاقاً مهمترین ویژگی هایی که موجب استفاده از این ورق ها در کسب و کارهای مهم شده است ، همین عایق بودن آنها است.

سایر کاربردهای ورق های پلاستوفومی فشرده

کاربردهای ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا بسیار زیاد است و می توان ساعت ها به این مسئله پرداخت. با استفاده از ورق های پلاستوفومی فشرده می توان بستر مناسبی برای تأسیسات گرمایشی در کف سازه درست کرد.

با استفاده از ورق های پلاستوفومی می توان مکان هایی مانند تئاتر و استودیوهای صدابرداری و سالن همایشات و ... را عایق سازی صوتی نمود. امکان عایق سازی برخی از اتاق های جراحی در بیمارستان با استفاده از این ورق ها وجود دارد تا سکوت در این اتاق ها به خوبی برقرار شود.

انواع سازه های مسکونی و اداری و تجاری و ... را می توان از بخش دیوارها و سقف با استفاده از ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا ، عایق سازی حرارتی کرد تا در مصرف انرژی به خوبی صرفه جویی شود و نیازی به افزایش درجه سیستم های گرمایشی و سرمایشی نباشد.

با استفاده از ورق های پلاستوفومی با دانسیته بالا می توان سردخانه های زیرصفر را عایق بندی کرد. در صنایع مختلفی از ورق های پلاستوفومی فشرده برای بسته بندی کالاهای حجیم و حساس به ضربه استفاده می کنند تا این محصولات به صورت صحیح و سالم به مقصد انتقال داده شوند.

تنوع یونولیت ها از نظر دانسیته آنها

ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا ممکن است دارای دانسیته مختلفی باشد. میزان دانسیته این ورق ها در میزان خاصیت عایق بودن آنها اثرگذار است. در واقع هر یک از ورق های یونولیتی با چگالی 10 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 12 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 15 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 20 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 25 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 35 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 40 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 45 ، ورق های یونولیتی با دانسیته 55 و ... از مقاومت خاصی در برابر صوت و حرارت و رطوبت و ... برخوردار هستند. همچنین مقاومت این یونولیت ها در برابر ضربه ، متفاوت است. هر چه ورق یونولیت از چگالی بالاتری برخوردار باشد ، در مقابل ضربه بیشتر تاب آورده و دچار آسیب دیدگی نمی شود.

یک نکته مهم در ساخت ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا

در ساخت پلاستوفوم با دانسیته بالا ، یک مسئله باید موردتوجه قرار بگیرد و آنهم یکدست بودن ذرات یونولیت و پلاستوفوم است. اگر در نحوه تولید این ورق ها خطایی صورت بگیرد ، ممکن است میانه های ورق ها و بلوک ها خام باشد.

همانگونه که احتمالاً می دانید وزن پلاستوفوم های تولیدی با توجه به چگالی آنها تعیین می شود. در زمان خرید پلاستوفوم ها باید دقت داشته باشید که چگالی آنها مناسب کاربرد موردنظر شما می باشد یا خیر. اغلب تولیدات کارخانه ها دارای چگالی 7 یا 8 هستند که چنین یونولیت هایی برای کاربردهای حساس و مهم مانند ساختمان سازی و خودروسازی ، اصلاً ایده آل نیستند. بنابراین توجه ویژه ای به مشخصات یونولیت ها مخصوصاً چگالی آنها داشته باشید و سپس به خرید آنها اقدام کنید. چگالی یونولیت ها بر اساس فرمول p=m/v حساب می شود.

خرید ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا

با توجه به مواردی مانند چگالی یونولیت ، وزن یونولیت ، ابعاد یونولیت ، وضعیت سطح یونولیت و یکدست بودن سطح آن ، مرغوبیت یونولیت و ... به خرید یونولیت از تولیدکنندگان بزرگ و مطرح اقدام کنید.

برخی از تولیدکنندگان در این زمینه سالهاست فعالیت دارند و تجربه و تخصص ساخت انواع پلاستوفوم ها را دارا می باشند. چنین تولیدکنندگانی مانند ایران یونولیت ، محصولات متنوعی را تولید نموده که برای استفاده در هر کاربردی اعم از کاربردهای مهم مانند خودروسازی تا کاربردهای کوچک تر مانند ماکت سازی مناسب باشند.

قیمت ورق‌های پلاستوفومی با دانسیته بالا

قیمت ورق یونولیتی فشرده با چگالی بالا بیشتر از سایر یونولیت ها است. زیرا یونولیت های فشرده از مقاومت بیشتری برخوردار هستند و این مسئله طبیعتاً در قیمت آنها تأثیر می گذارد. هر چقدر هم که قیمت پلاستوفوم های فشرده بالا باشد ، استفاده از آن مقرون به صرفه است.

سؤالات خود در زمینه قیمت یونولیت ، ابعاد یونولیت ، چگالی یونولیت مناسب کاربرد موردنظر شما و ... را می توانید از کارشناسان ما بپرسید. مجموعه ایران یونولیت ، ورق های پلاستوفومی فشرده با دانسیته بالای بسیار باکیفیتی را تولید نموده و به مشتریان در سراسر کشور ارائه می کند.

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.