وبلاگ

قیمت آنلاین یونولیت : عوامل مؤثر بر قیمت انواع پلاستوفوم را بررسی می کنیم و اطلاعات مفید و مختصری درباره آن ارائه می دهیم.

 

قیمت آنلاین یونولیت

پلاستوفوم ، از سازه های مهمی است که در صنایع مختلفی مورداستفاده قرار می گیرد. اهمیت استفاده از یونولیت در این صنایع به اندازه ای است که هرگز نمی توان محصول دیگری را جایگزین آن نمود. یعنی بسیاری از صنایع به استفاده از یونولیت وابسته شده اند.

استفاده از یونولیت در هر صنعت و کسب و کاری ، مزایایی دارد. برای مثال استفاده از یونولیت در ساختمان سازی موجب کاهش هزینه های ساخت و ساز ، کاهش وزن  سازه ، افزایش مقاومت سازه ، صرفه جویی در مصالح ، صرفه جویی در وقت و ... می شود.

استفاده از یونولیت در صنعت بسته بندی موجب حفاظت از کالاها در برابر ضربه و فشار ، مراقبت از کالاها در برابر پوسیدگی و آب ، حمل و جابه جایی راحت کالاها و ... می شود. بنابراین هر صنعت و کسب و کاری با هدفی از پلاستوفوم استفاده می کند. بسیاری از سایت ها ، قیمت آنلاین یونولیت را به صورت لحظه ای اعلام می کنند تا خریداران با آگاهی از قیمت ها نسبت به خرید آن اقدام کنند.

نرخ روز انواع پلاستوفوم

قطعاً قبول دارید که نرخ هر کالایی با توجه به مشخصات آن ، متفاوت است. بنابراین قرار نیست که تمامی پلاستوفوم ها دارای یک قیمت مشخص باشند. یکی از فاکتورهای تعیین قیمت یونولیت ، نوع یونولیت است. یونولیت در انواع زیر طراحی و تولید می شود :

یونولیت سقفی : این یونولیت در ساختمان سازی مورداستفاده قرار می گیرد. سقف تیرچه بتنی با استفاده از این یونولیت اجرا می شود. در صورت سفارش مشتری ، این محصول در اندازه سفارش داده شده ساخته می شود تا در حین استفاده از آن ، کمترین پرتی وجود داشته باشد. بدین ترتیب استفاده از یونولیت سقفی ، به صرفه تر است.

یونولیت فشرده : کاربردهای این یونولیت بسیار زیاد است. قیمت آنلاین یونولیت فشرده بیشتر از سایر یونولیت ها است. زیرا یونولیت فشرده دارای بیشترین چگالی است. یونولیت فشرده از کمترین میزان هوا برخوردار است و همین مسئله موجب فشردگی محصول می شود.

یونولیت دیواری : این نوع یونولیت هم از دسته یونولیت های مورداستفاده در ساختمان سازی است. با استفاده از این یونولیت می توان دیوارها را عایق بندی نمود و یا برای زیبایی آنها ، اقداماتی را انجام داد. نرخ یونولیت دیواری معمولاً کمتر از یونولیت سقفی می باشد.

یونولیت بسته بندی : یونولیت های بسته بندی به سبب چگالی و وزن کمتر ، قیمت کمتری دارد. یونولیت های بسته بندی برای حفاظت از کالاها مورداستفاده قرار می گیرند تا حمل و نقل آنها به سادگی انجام شود.

نوسانات قیمت پلاستوفوم

قیمت آنلاین یونولیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. بازار مصالح ساختمانی در سال های اخیر بسیار ملتهب بوده است. نرخ مصالح ، مدام در حال نوسان است. البته با وجود نوسانات نرخ ارز و تورم موجود ، انتظار دیگری از این نمی رفت.

گرانی یونولیت در سال های اخیر ، دلیل زیادی دارد که یکی از آنها گران شدن نرخ مواد اولیه است. مواد اولیه یونولیت معمولاً از خارج به ایران وارد می شود. پس با توجه به گرانی ارز ، نرخ یونولیت افزایش پیدا می کند.

دومین عاملی که بر قیمت آنلاین یونولیت تأثیر می گذارد ، فراوانی محصول در بازار است. اگر یونولیت در بازار کم وجود داشته باشد و از سوی تولیدکنندگان کم عرضه شود ، قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد. نه تنها درباره یونولیت بلکه درباره تمامی محصولات اینگونه است که میزان عرضه و تقاضا بر قیمت محصولات تأثیر می گذارد. عرضه کم و تقاضای زیاد موجب گرانی محصولات می شود.

سومین عاملی که در گرانی یونولیت اثر می گذارد ، فصل است. در فصل تابستان ، ساختمان سازی بیشتری انجام می شود و این مسئله موجب افزایش قیمت مصالح ساختمانی می شود.

بررسی قیمت آنلاین یونولیت

نرخ یونولیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع یونولیت بر قیمت آن اثر می گذارد که با توجه به توضیحات ارائه شده ، متوجه این مسئله شدید. اما مورد بعدی که بر قیمت یونولیت اثر می گذارد ، چگالی یونولیت است. در واقع دانسیته یونولیت به نوعی تعیین کننده مشخصات فیزیکی و شیمیایی یونولیت است.

مرغوبیت مواد اولیه یونولیت از جمله مواردی هستند که به صورت مستقیم در قیمت یونولیت اثر می گذارد. لازم به ذکر نیست که هر چه یونولیت از مواد اولیه مرغوب تر درست شده باشد ، گران تر است.

قیمت آنلاین یونولیت به ابعاد یونولیت بستگی دارد. کاملاً بدیهی است که هر چه ابعاد یونولیت بزرگتر باشد ، قیمت آن بیشتر خواهد بود. بنابراین مجموعه ای از عوامل در تعیین قیمت یونولیت ، اثرگذار هستند. اگر یونولیتی از قیمت بسیار پایینی نسبت به سایر یونولیت های موجود در بازار برخوردار باشد ، حتماً باید به کیفیت آن شک نمود. چطور می شود که یونولیتی با مواد اولیه باکیفیت تولید شده باشد و چگالی بالایی داشته باشد ، اما قیمت پایینی داشته باشد.

آیا یونولیت گران است ؟

پس از بررسی قیمت آنلاین یونولیت ، به این نکته اشاره کنیم که یونولیت هر چقدر هم گران باشد از سایر مصالح ساختمانی و محصولاتی با کاربرد مشابه آن ، ارزان تر است. بنابراین یونولیت ، یک محصول کاملاً ارزان قیمت است که استفاده از آن مزایای بسیار زیادی دارد.

این محصول ارزان قیمت و پرفایده در موارد گوناگونی کاربرد دارد. ماکت سازی ، بسته بندی ، دکورسازی و ویترین سازی ، ساختمان سازی ، اتومبیل سازی ، کشتی سازی ، یخچال سازی ، باغداری ، عایق سازی و ... از جمله کاربردهای این محصول پرفایده است.

قیمت آنلاین یونولیت چقدر است ؟

با مراجعه به صفحه اصلی سایت های تولیدکننده یونولیت ، می توانید از نرخ روز یونولیت باخبر شوید. توجه داشته باشید که به سایت های فیک و غیرمعتبر مراجعه نکنید. سفارش خرید این محصولات را به تولیدکنندگان بزرگ و مجرب در ایران ارائه دهید. ایران یونولیت ، بهترین و باکیفیت ترین یونولیت ها را با قیمت درست و منطقی به مشتریان محترم ارائه می دهد. قیمت های محصولات این مجموعه ، کاملاً منصفانه تعیین شده است. پس با خیال راحت ، یونولیت های موردنیاز خود را از این مجموعه خریداری کنید.

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.