قیمت یونولیت ورقی 5 سانتی

قیمت یونولیت ورقی 5 سانتی بستگی به نوع مواد مصرفی در تولید بلوک مادر و نیز میزان تراکم مواد در یک متر مکعب مشخص میگردد. با همراه ما باشید تا قیمت ورق یونولیت 5 سانتی را بدانید.

قیمت یونولیت ورقی 5 سانتی را از ایرن یونولیت بخواهید.

در قیمت ورق یونولیت 5 سانتی با توجه به ضخامت 5 سانتی یونولیت در عرض درخواستی مشتری و طول مورد نظر مشتری قابل تغییر میباشد. ولیکن معمولا قیمت ورق یونولیت 5 سانتی در ایران یونولیت با عرض یک متر و طول دو متر تولید و تقدیم میگردد. قیمت ورق یونولیت 5 سانتی با دانسیته و چگالی شش (در مصارف با کیفیت معمولی و قیمت مرقون به صرفه) الی دانسیته و چگالی هشتاد (برای مصارف خاص عایق حرارت و برودت و رطوبت و عایق صوت ) قابل ارایه میباشد. ایران یونولیت مفتخر است قیمت ورق یونولیت 5 سانتی را بسیار عالی و مناسب ارائه نماید معمولا وزن قیمت ورق یونولیت 5 سانتی با چگالی و دانسیته مطابق دارد. زیرا قیمت ورق یونولیت 5 سانتی از هر 100 سانت 20 عدد ورق یونولیت و پلاستوفوم 5 سانتی در عرض یکصد و طول دو متر می دهد. قیمت ورق یونولیت 5 سانتی بعنوان مثال برای یک ورق با دانسیته و چگالی 25 وزنی معادل 2.5 کیلو میباشد که یک دهم دانسیته مورد نظر میباشد و نیز بعنوان مثال قیمت ورق یونولیت 5 سانتی با دانسیته و چگالی 80 هرورق یونولیت 5 سانتی 5*100*200 سانت باید 8 کیلوگرم باشد.

دقت در وزن قیمت ورق یونولیت 5 سانتی با دانسیته مشخص باید مورد نظر خریداران محترم قرار گیرد تا دانسیته و چگالی مورد نظر آنان تامین گردد. همچنین قیمت ارزان با کیفیت پایین و با استفاده از مواد بی کیفیت و وزن کمتر به هیچ عنوان قابل تحویل نمیباشد.

ایران یونولیت با تولید کیفیت بالا و با استفاده از مواد خالص ارائه دهنده بهترین و مناسبترین قیمت ورق یونولیت 5 سانتی در تهران و سراسر ایران عزیز میباشد. جهت مشاوره و تبادل اطلاعات لطفا با ما در تماس باشید..(( ایران یونولیت ))

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.