یونولیت ماکت سازی

یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی جهت ساخت نمونه اولیه از محصولی مانند خودرو و یا اشیا دیگر و یا یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی برای ساخت نمونه کامل از محصولی جهت نمایش و استفاده صورت میگیرد . در یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی بسیار مهم است که مواد بصورت یکنواخت در کل بلوک یونولیت استفاده شده باشد .

یونولیت ماکت سازی در کارخانجات ایران یونولیت تولید می شود.

یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی معولا ابعاد 100*100*200 سانت استفاده میگردد و یا در ابعاد بزرگتر این ابعاد را ساخته و در آخر کار قطعات بزرگ ساخته شده را روی هم مونتاژ مینمایند. اگر در این نوع یونولیت، پخته شدن مواد بصورت یکنواخت و همگن نباشد امکان دارد در دانه برداری از یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی جاییکه قسمت کوچکی از کار بوسیله فرز و یا کاتر دستی میبایست برداشته شود قسمت بزرگتری قلوه کن و بعنوان عامه کنده میشود . در ساخت یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی دانسیته و چگالی بلوک معمولا 20 استفاده میگردد . ولیکن یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی با دانسیته و چگالی 40 و 60 نیز کاربرد فراوانی دارند . در خط تولید پلاستوفوم کارخانجات ایران یونولیت، پلاستوفوم ماکت سازی تولید می شود.

یونولیت و پلاستوفوم ماکت سازی اگر برای نمونه ریخته گری استفاده گردد بهتر است از نوع بسوز باشد که با ریختن مواد مذاب یونولیت ذوب شده و جای آنرا آلیاژ محصول قرار بگیرد.

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.