تولیدکنندگان یونولیت بسته بندی

یونولیت را که معمولا افراد غیر متخصص با نام فیبر سفید می‌شناسند در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارد و شاید بسیاری از افراد این محصول را از روی ظاهر ساده و حجم سبکی که دارد به اشتباه قضاوت کنند و تصور کنند که کاربردهای چندانی ندارد، اما همین محصول سفید رنگ که پلی استایرن انبساطی نیز نام دارد، توسط تولیدکنندگان با دقت بسیاری تولید می‌شود و کاربردهای بسیاری نیز دارد.

ایران یونولیت بزرگترین تولیدکنندگان یونولیت بسته بندی در ایران است.

اما جالب است بدانید که این محصول انواع مختلفی دارد و برخی از تولیدکنندگان به تولید نوع بخصوصی از آن به نام یونولیت بسته بندی می‌پردازند. تولیدکنندگان یونولیت بسته بندی معتقد هستند که در تولید یونولیت بسته بندی سلامت و امنیت محصولات مختلف می‌تواند به واسطه یونولیت‌ های بسته بندی، تا رسیدن آن‌ها به دست مشتری و در هنگام جابجایی حفظ شود.

یونولیت بسته بندی

تولیدکنندگان یونولیت بسته بندی با هدف حفظ سلامت و امنیت محصولات مختلف در هنگام جابجایی از محل تولید به انبار، از انبار به مراکز فروش و از مراکز فروش تا رسیدن آن‌ها به دست مشتری، تلاش می‌کنند تا یونولیت هایی با کیفیت بالا و همینطور قیمت متناسب ارائه دهند. 

شاید چندان با یونولیت بسته بندی آشنایی نداشته باشید و به طور کلی با یونولیت و کاربرد یونولیت ورقی آشنا نشده باشید، اما قطعا همه‌ی ما برای یک بار هم که شده بدون اینکه توجهی داشته باشیم، از کاربردهای یونولیت بهره برده‌ایم.

برخی از یونولیت‌های تولید شده در صنایع مختلف کاربرد دارند و عموما افراد متخصص از کاربرد آن‌ها بهره می‌برند و البته هر صنعتی که از یونولیت استفاده می‌کند در نهایت محصولی را ارائه می‌دهد که افراد عادی مصرف کننده آن‌ها هستند، اما در صنعت بسته بندی شرایط کمی متفاوت‌تر است، چرا که زمانی محصولی در بسته بندی خاصی قرار می‌گیرد، که آماده فروش باشد، پس این اتفاق نشان از این است که مشتری دریافت‌کننده اصلی محصولات است و اصولا اگر بسته‌بندی محصول مورد رضایت مشتری نباشد، تولیدکنندگان نیز نمی‌توانند در کار خود موفقیتی کسب کنند.

ایران یونولیت از تولیدکنندگان موفق در حوزه تولید و ارائه یونولیت بسته بندی و دیگر انواع یونولیت است، که افراد با توجه به صنعتی که در آن فعالیت دارند، می‌توانند نوع یونولیت متناسب با صنعت خود را انتخاب کنند و از طریق راه‌های ارتباطی سایت ایران یونولیت، علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان خرید یونولیت، از قیمت یونولیت فشرده در این مجموعه با خبر شوند و سفارشات خود را به ثبت برسانند.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.