خط تولید یونولیت بسته بندی

در خط تولید یونولیت بسته بندی چه می‌گذرد؟ اهمیتی که یونولیت که یک محصول سفید رنگ حاصل شده از یک ماده سفید رنگ است، این روزها پیدا کرده است، موجب شده است تا بسیاری از افراد متخصص و حتی غیر متخصص تلاش کنند تا هر روزه نوع جدیدی از آن را تولید کنند و از کاربردهای آن بیشترین بهره را ببرند. 

برای آشنایی با خط تولید یونولیت بسته بندی با ما همراه شوید.

همانطور که می‌دانید صنایع مختلف، نوعی وابستگی با خط‌های تولید یونولیت پیدا کرده‌اند، به طوری که اگر تولید این محصول ارزشمند کاهش پیدا کند، صنعت‌های مختلفی در روند کاری خود دچار اختلالاتی می‌شوند. به طور مثال صنعت ساختمان‌سازی از یونولیت به عنوان یک محصول سبک با قیمت بسیار مناسب بهره می‌برد تا علاوه بر صرف هزینه کم‌تر، از یک محصولی که به طور همزمان عایقی صوتی، حرارتی و رطوبتی است بهره برده باشد و جالب است بدانید که در همین صنعت ساختمان‌سازی از یونولیت هایی بهره برده می‌شود که در زیباسازی دکوراسیون منزل نیز کاربرد دارند و در عین حال عایق گرما، سرما، رطوبت و صوت نیز هستند. 

به طور کلی یونولیت ها چه در صنعت ساختمان‌سازی و چه در صنایع دیگر بیش از آنچه که شرح دادیم، کاربرد دارند، اما سال‌هاست که نوعی از یونولیت با نام یونولیت بسته بندی تولید می‌شود و در سال‌های اخیر به علت گسترده‌تر شدن شناخت این محصول خط تولید آن نیز گسترده‌تر شده است.

آشنایی با خط تولید یونولیت بسته بندی

خط تولید یونولیت بسته بندی یا خط تولید پلاستوفوم به تولید نوعی از یونولیت به نام یونولیت بسته بندی می‌پردازد. این نوع از یونولیت ها در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در واقع جایگاه این نوع از یونولیت ها دارای ارزش بسیار بالایی به لحاظ مقاومت بالا و سبکی قابل توجه و همینطور امکان تولید آن در اشکال مختلف و متناسب با نوع محصولات مختلف است. 

اگر تولیدکننده محصولاتی همانند اجاق گاز، یخچال و محصولاتی از این قبیل باشید، پس تاکنون به این موضوع پی برده‌اید که جابجایی چنین محصولاتی با حساسیت‌هایی همراه است. یونولیت های بسته بندی تولید می‌شوند تا محصولات مختلف در هنگام جابجایی در مسافت‌های طولانی و تا رسیدن‌شان به دست مشتریان، سالم بمانند.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.