ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم

جهت ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم ابتدا یونولیت یا پلاستوفوم را بصورت ورق ضخامت 10 و یا 20 سانت الی 50 و 100 سانت که بستگی به طرح ابنما دارد خریداری نموده و طرح آبنما را بوسیله ابزار های مختلف از قبیل اره چوب بری ، سیم داغ ، هویه برقی وسمباده یونولیت و پلاستوفوم را به شکل طرح در می آوریم . همچنین می توانیم از انواع یونولیت مثل یونولیت پلاستوفوم استوانه ای هم استفاده کنیم.

ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم انجام می پذیرد.

لازم بذکر است جهت ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم چگالی و دانسیته یونولیت معمولا 20 الی 40 فشرده میباشد . در ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم بعد از پیاده سازی طرح برروی یونولیت با رزین مخصوص پوشش یونولیت کل سطح را پوشانیده و ضد آب مینماییم ، از مخلوط سیمان و پودر سنگ نیز میتوان جهت سفت سازی و ضد نفوذ آب در یونولیت و پلاستوفوم استفاده کرد .

بعد از خشک شدن لایه رزین نوبت به رنگ آمیزی و طرح رویه آبنما با یونولیت و پلاستوفوم میرسد که با رنگ ضد آب پایه تینر معمولا با رنگهای آبی و خاکستری تیره و روشن رنگ آمیزی میگردد. در صورت ساخت حجمهای بزرگ میتوان زیر سازی یونولیت را با میلگرد و نبشی طرح داد و حجمهای بزرگی در ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم درست کرد ویا هر قسمت و پله را جدا جدا در نظر گرفت و ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم در چند قطعه سوار و ساخته شود  .در اجرای طرح ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم راه آب و آبشار و نیز لوله برگشت آب به بالا را باید در نظر گرفت .

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.