ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم

ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم انجام می پذیرد.
دسته بندی:
چیکید محتوا
ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم

جهت ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم ابتدا یونولیت یا پلاستوفوم را بصورت ورق ضخامت 10 و یا 20 سانت الی 50 و 100 سانت که بستگی به طرح ابنما دارد خریداری نموده و طرح آبنما را بوسیله ابزار های مختلف از قبیل اره چوب بری ، سیم داغ ، هویه برقی وسمباده یونولیت و پلاستوفوم را به شکل طرح در می آوریم . همچنین می توانیم از انواع یونولیت مثل یونولیت پلاستوفوم استوانه ای هم استفاده کنیم.

ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم انجام می پذیرد.

لازم بذکر است جهت ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم چگالی و دانسیته یونولیت معمولا 20 الی 40 فشرده میباشد . در ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم بعد از پیاده سازی طرح برروی یونولیت با رزین مخصوص پوشش یونولیت کل سطح را پوشانیده و ضد آب مینماییم ، از مخلوط سیمان و پودر سنگ نیز میتوان جهت سفت سازی و ضد نفوذ آب در یونولیت و پلاستوفوم استفاده کرد .

بعد از خشک شدن لایه رزین نوبت به رنگ آمیزی و طرح رویه آبنما با یونولیت و پلاستوفوم میرسد که با رنگ ضد آب پایه تینر معمولا با رنگهای آبی و خاکستری تیره و روشن رنگ آمیزی میگردد. در صورت ساخت حجمهای بزرگ میتوان زیر سازی یونولیت را با میلگرد و نبشی طرح داد و حجمهای بزرگی در ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم درست کرد ویا هر قسمت و پله را جدا جدا در نظر گرفت و ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم در چند قطعه سوار و ساخته شود  .در اجرای طرح ساخت آبنما با یونولیت و پلاستوفوم راه آب و آبشار و نیز لوله برگشت آب به بالا را باید در نظر گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی ، محصولی ایده آل برای محافظت از سر در زمان دوچرخه سواری، اسکیت و سایر بازی ها و تفریحات ورزشی است. با

مشاهده »