فروش یونولیت

قبل از پرداختن به مقوله فروش یونولیت بهتر است ببینیم خود یونولیت چیست؟ یونولیت به معنی ماده ای سفید رنگ است که عایق صوت و گرما میباشد. کاربرد یونولیت ها بسیار گسترده است اما به جرئت میتوان گفت مهم ترین کاربرد یونولیت در صنعت ساختمان سازی میباشد. ساخت و تولید یونولیت نیز از زیر مجموعه های صنعت پتروشیمی میباشد.

فروش یونولیت در مجموعه پلاستوفوم ایران یونولیت انجام می شود.

 

فروش یونولیت در ایران امروز کار نسبتا سختی میباشد زیرا صنعت ساختمان سازی ما به دلیل مشکلات اقتصادی دچار رکود شده است. همچنین برخی از فروشندگان یونولیت برای اینکه قیمت تمام شده تولید خود را کاهش دهند، به کاهش کیفیت یونولیت خود روی آورده اند. حال سوال اینجاست از کجا میتوان یونولیت خوب را خریداری کرد؟ پاسخ روشن است از مکانی که این ویژگی ها را داشته باشد:

1. مکان تولید مناسب باشد.

2. کیفیت رعایت شود.

3. ماشین آلات خوبی استفاده شده باشد.

4. قیمت با کیفیت تناسب داشته باشد.

بیشتر مکان هایی که این 4 ویژگی را دارند یونولیت ها را با ابعاد و خواص مختلف عرضه میکنند. به نوعی میتوان گفت فروش یونولیت وابسته به هدفی است که شما برای آن یونولیت مورد نظر را سفارش میدهید. برای مثال فروشگاه ایران یونولیت به عنوان مرکز فروش یونولیت (پلاستوفوم ) در تهران، یونولیت هایی با دانسیته های متفاوت تولید میکند. در این فروشگاه همچنین ضخامت و عرض یونولیت ها هم متفاوت است. بنابراین اولین قدم برای فروش یا خرید یونولیت توجه به هدف است.

فروشگاهی که شما برای خرید یونولیت استفاده میکنید همچنین باید توانایی فروش در تمام استان ها را داشته باشد. فروشگاه ایران یونولیت یکی از فروشگاه هایی است که در بیشتر استان ها میتواند یونولیت های خود را عرضه کند. از ویژگی های دیگر این فروشگاه توجه به خاسته های مشتری و استفاده از مواد خالص کره ای با کیفیت عالی است.

شرکت تولیدی ایران یونولیت با داشتن سابقه بالا در این امر فعالیت میکند. شما میتوانید برای خرید بهترین و با کیفیت ترین یونولیت ها به این شرکت مراجعه کنید.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.