قالب پلاستوفوم (قالب یونولیت) بسته بندی

قالب پلاستوفوم قالب یونولیت در مجموعه ایران یونولیت ساخته می شود.
دسته بندی:
چیکید محتوا
قالب پلاستوفوم (قالب یونولیت) بسته بندی

قالب پلاستوفوم (قالب یونولیت) جهت تزریق قالب پلاستوفوم (قالب یونولیت) در دو جداره فاصله دار از یکدیگر به ضخامت قالب یونولیت میباشد. درساخت قالب پلاستوفوم باید به آلیاژ آلومینیوم بکار گرفته شده در ریخته گری و نیز قرار دهی سمبه ها و ماتریس بصورتیکه قطعه راحت از قالب پلاستوفوم در بیاید و به نوع بخار پخش کن ها و محل قرار گیری آنها در قالب پلاستوفوم دقت بسیار داشت.

قالب پلاستوفوم قالب یونولیت در مجموعه ایران یونولیت ساخته می شود.

در صورتیکه به موارد بالا دقت لازم نگردد از سر گیری ساخت قالب پلاستوفوم داشت. زیرا بعد از صرف هزینه ای زیاد جهت ساخت قالب پلاستوفوم (ساخت قالب یونولیت) را بدنبال خواهد داشت در ساخت قالب پلاستوفوم معمولا فضایی بیشتر از 6 میلیمتر بین سمبه و ماتریس فضایی خالی جهت تزریق یونولیت و پلاستوفوم قرار میدهند و در قالب یونولیت با دوجداره کردن قالب سعی در تولیدی بهتر و راحتر یونولیت و پلاستوفوم مینمایند. قالب پلاستوفومیا همان قالب یونولیت جهت بسته بندی و محافظت از محصولات تولیدی کارکانجات و کارگاه های تولیدی انجام میپذیرد. زیرا در حمل و انتقال محصولات از تولید کننده تا بدست مصرف کننده مسیری پر خطر و شکننده و خرابی برای محصول باید در نظر گرفت.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و ساخت قالب پلاستوفوم (قالب یونولیت) با روشی نوین و عالی با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی ، محصولی ایده آل برای محافظت از سر در زمان دوچرخه سواری، اسکیت و سایر بازی ها و تفریحات ورزشی است. با

مشاهده »