قیمت ورق یونولیت ۱۴ سانتی

در این مطلب می‌خواهیم به طور کامل در مورد قیمت ورق یونولیت 14 سانتی صحبت کنیم. همه ما تاکنون با یونولیت در موارد مختلف سر و کار داشته‌ایم.

ایران یونولیت به شما میگوید که قیمت ورق یونولیت ۱۴ سانتی چقدر است.

حتما در هنگام باز کردن بسته‌بندی محصولات الکتریکی متوجه شده‌اید که در برخی از نقاط، برای حفاظت از محصول در برابر ضربه، از یونولیت استفاده شده‌ است. البته این تنها کاربرد یونولیت نیست. یونولیت ها در صنایع مختلف، دارای کاربردهای متنوعی می‌باشند. از ویژگی‌های بارز یونولیت ها، ساختار خاص و همچنین وزن بسیار سبک آن‌ها است. به همین دلیل هم چنین محصولی در هر زمینه‌ای ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. اصولا شرکت‌های تولیدکننده یونولیت، با توجه به اینکه این محصول قرار است در چه نوعی از کاربری مورد استفاده قرار گیرد، ضخامت و ابعاد مختلفی را برای تولید آن در نظر می‌گیرند. 

یونولیت یا فیبر سفید عایق مناسبی در برابر گرما و صدا محسوب می‌شود. دلیل عایق بودن یونولیت، وجود ساختار متخلخل و سبک بودن وزن آن است. در صنایع مختلفی مانند صنعت ساختمان‌سازی، یونولیت ها کاربردی فراوان دارند. همچنین از این محصول به عنوان یونولیت ماکت سازی برای ساخت انواع ماکت نیز استفاده می‌شود. 

قیمت ورق یونولیت 14 سانتی چقدر است؟

عوامل متعددی می‌توانند در تعیین قیمت ورق یونولیت تاثیرگذار باشند. میزان تراکم یا چگالی و همچنین ضخامت از جمله مواردی هستند که برای معرفی ورق های یونولیت مورد استفاده قرار می‌گیرند. میزان کاربرد ورق یونولیت می‌تواند بر قیمت آن موثر باشد. در حقیقت باید گفت که میزان تقاضا برای یک نوع از ورق یونولیت یکی از عوامل تعیین‌کننده قیمت آن محسوب می‌شود. ضخامت ورق یونولیت نیز یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده قیمت این محصول است. به این ترتیب که بیشتر بودن ضخامت ورق یونولیت باعث افزایش قیمت آن خواهد شد. 

یکی از انواع مختلف این محصول،  ورق یونولیت 14 سانتی است که اطلاع از قیمت و نحوه خرید آن، از موارد بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت ورق یونولیت 14 سانتی و همچنین دریافت مشاوره در خصوص خرید آن، می‌توانید با کارشناسان وبسایت ایران یونولیت تماس بگیرید. 

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.