قیمت ورق یونولیت 1 سانتی

قیمت ورق یونولیت یک سانتی را از ایران یونولیت بپرسید.
دسته بندی:
چیکید محتوا
قیمت ورق یونولیت 1 سانتی

در عصر امروزی با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد تولید محصولاتی پرکاربرد هستیم که به محض تولید و ورود آن‌ها به بازار شاهد هستیم که پرکاربرد بودن‌شان دلیلی می‌شود بر اینکه که به نوعی قابل حذف از جامعه و زندگی بشر نباشند.

قیمت ورق یونولیت یک سانتی را از ایران یونولیت بپرسید.

اما اینطور هم نیست که فکر کنید هر محصولی چنین قابلیتی را دارد. طبیعتاً محصولاتی به این جایگاه دست پیدا می‌کنند که نبودن‌شان باعث بروز مشکلاتی بسیار جدی شود. در این مطلب قصد داریم که در مورد قیمت ورق یونولیت 1 سانتی صحبت کنیم.

اما شاید برای بار اول باشد که نام یونولیت و ورق یونولیت 1 سانتی را می‌شنوید و چیزی از کاربرد آن نمی‌دانید. یونولیت را بی شک همه ما می‌شناسیم و قطعا به دلیل نامی که دارد، احساس می‌کنیم که تا به حال استفاده‌ای از آن نداشته‌ایم. در واقع یونولیت همان فیبر سفید است که امروزه از فرمول‌های بخصوصی در ساخت آن استفاده می‌کنند و همین امر موجب شده است تا نسبت به گذشته کاربردهای بیشتری داشته باشد.

یونولیت را پلاستوفوم و یا همان پلی استایرن انبساطی نیز می‌گویند که در چند سال اخیر تولید آن در انواع مختلف رونق بسیار زیادی گرفته است و صنایع گوناگون یک نوع وابستگی به محصولات یونولیتی پیدا کرده‌اند. اگر شما نیز تمایل دارید تا با نوعی از یونولیت به نام ورق یونولیت آشنا شوید و از قیمت ورق یونولیت 1 سانتی آگاهی پیدا کنید، ادامه مطلب را همراه ما باشید.

قیمت ورق یونولیت 1 سانتی چقدر است؟

همانطور که گفته شد، یونولیت در ایران در انواع مختلفی تولید می‌شود و از پرکابردترین انواع یونولیت می‌توان به ورق های یونولیتی اشاره کرد که در ابعاد و سایزهای مختلفی تولید می‌شوند و با توجه به نیاز مشتریان، کاربردهای متفاوتی نیز دارند.

از میان ورق های یونولیتی، ورق های یونولیتی 1 سانتی در این مقاله منظر ما هستند، این ورق‌ها دارای ضخامت و ارتفاع 1 سانتی هستند و در یک طول 200 سانتی‌متری و عرضی 100 سانتی‌متری تولید می‌شوند. اما میزان چگالی و دانسیته ورق یونولیتی 1 سانتی با توجه به نیاز مشتریان متفاوت خواهد بود و قیمت ورق یونولیت یک سانتی از این مسئله تاثیر می‌پذیرد، به همین خاطر نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت.

برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص نحوه خرید آنلاین یونولیت و همینطور قیمت ورق یونولیت در سایزها و ابعاد مختلف، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج شده در سایت ایران ورق با پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی ، محصولی ایده آل برای محافظت از سر در زمان دوچرخه سواری، اسکیت و سایر بازی ها و تفریحات ورزشی است. با

مشاهده »