قیمت ورق یونولیت 16 سانتی

ورق های یونولیتی امروزه استفاده‌های فراوانی در تمامی صنایع دارند. از جمله این صنایع‌ها می‌توان به بسته بندی، ساختمان سازی و ... اشاره کرد.

 قیمت ورق یونولیت 16 سانتی چقدر است؟

یکی از آن‌ها، ورق یونولیت 16 سانتی است. اگر قیمت ورق یونولیت 16 سانتی را بررسی کنیم، به قیمت‌های متفاوتی می‌رسیم، که در ادامه دلایل آن را بازگو خواهیم کرد. اما ورق های یونولیتی‌ فقط در سایز 16 ساخته نمی‌شوند.  با توجه به همین موضوع می‌توان متوجه شد که ورق های یونولیت‌ و یونولیت بسته بندی در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند. اما فرق آن‌ها، تنها در اندازه نیست. بلکه در تراکم و چگالی نیز می‌باشد. 

قیمت ورق یونولیت 16 سانتی چقدر است؟

برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید بدانیم ورق یونولیت 16 سانتی به چه معنا می‌باشد. ورق یونولیت 16 سانتی یعنی ارتفاع و ضخامت 16 سانتی دارد. 16 سانتی مقدار کمی نیست. یعنی در کارهایی استفاده می‌شود که به مقاومت بیشتری نیاز است. پس با تغییر اندازه سایز ورق یونولیت‌ها هم قیمت و هم کارایی آن‌ها دستخوش تغییرات می‌شود. اما تمام ماجرا به سایز و کاربرد بر نمی‌گردد. قیمت ورق یونولیت 16 سانتی و سایر ورق یونولیت‌ها به مواردی از جمله تراکم و چگالی نیز بستگی دارد.

تراکم و چگالی به این معنا هستند که در ساخت ورق یونولیت از چه تعداد و در چه سطحی از مواد سازنده آن استفاده شده است. به نوعی میزان مقاومت و قیمت آن، بیشتر به این موضوع بستگی دارد. ورق یونولیت‌ یا پلاستفوم، از مواردی هستند که به وفور در زندگی امروزی استفاده می‌شوند. مثلا در بسته بندی لوازم الکتریکی و ... که در بین آن‌ها وسایل و لوازم خانه در صدر هستند، برای جلوگیری از ضربه و فشار وارد شدن به لوازم در کنار آن‌ها قرار می‌دهند. اما این‌ها تنها کاربردهای پلاستوفوم نیستند. برای آشنایی بیشتر با انواع ورق های یونولیتی ‌ و کاربرد یونولیت ورقی با سایت ایران یونولیت نماینده فروش ورق یونولیت همراه باشید. همچنین برای خرید نیز می‌توانید از طریق همین سایت اقدام کنید. 

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.