قیمت ورق یونولیت 16 سانتی

قیمت ورق یونولیت 16 سانتی چقدر است؟
دسته بندی:
چیکید محتوا
قیمت ورق یونولیت 16 سانتی

ورق های یونولیتی امروزه استفاده‌های فراوانی در تمامی صنایع دارند. از جمله این صنایع‌ها می‌توان به بسته بندی، ساختمان سازی و … اشاره کرد.

قیمت ورق یونولیت 16 سانتی چقدر است؟

یکی از آن‌ها، ورق یونولیت 16 سانتی است. اگر قیمت ورق یونولیت 16 سانتی را بررسی کنیم، به قیمت‌های متفاوتی می‌رسیم، که در ادامه دلایل آن را بازگو خواهیم کرد. اما ورق های یونولیتی‌ فقط در سایز 16 ساخته نمی‌شوند.  با توجه به همین موضوع می‌توان متوجه شد که ورق های یونولیت‌ و یونولیت بسته بندی در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند. اما فرق آن‌ها، تنها در اندازه نیست. بلکه در تراکم و چگالی نیز می‌باشد.

قیمت ورق یونولیت 16 سانتی چقدر است؟

برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید بدانیم ورق یونولیت 16 سانتی به چه معنا می‌باشد. ورق یونولیت 16 سانتی یعنی ارتفاع و ضخامت 16 سانتی دارد. 16 سانتی مقدار کمی نیست. یعنی در کارهایی استفاده می‌شود که به مقاومت بیشتری نیاز است. پس با تغییر اندازه سایز ورق یونولیت‌ها هم قیمت و هم کارایی آن‌ها دستخوش تغییرات می‌شود. اما تمام ماجرا به سایز و کاربرد بر نمی‌گردد. قیمت ورق یونولیت 16 سانتی و سایر ورق یونولیت‌ها به مواردی از جمله تراکم و چگالی نیز بستگی دارد.

تراکم و چگالی به این معنا هستند که در ساخت ورق یونولیت از چه تعداد و در چه سطحی از مواد سازنده آن استفاده شده است. به نوعی میزان مقاومت و قیمت آن، بیشتر به این موضوع بستگی دارد. ورق یونولیت‌ یا پلاستفوم، از مواردی هستند که به وفور در زندگی امروزی استفاده می‌شوند. مثلا در بسته بندی لوازم الکتریکی و … که در بین آن‌ها وسایل و لوازم خانه در صدر هستند، برای جلوگیری از ضربه و فشار وارد شدن به لوازم در کنار آن‌ها قرار می‌دهند. اما این‌ها تنها کاربردهای پلاستوفوم نیستند. برای آشنایی بیشتر با انواع ورق های یونولیتی ‌ و کاربرد یونولیت ورقی با سایت ایران یونولیت نماینده فروش ورق یونولیت همراه باشید. همچنین برای خرید نیز می‌توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یونولیت در رودسر

خرید یونولیت در رودسر

خرید یونولیت در رودسر با هدف کاهش هزینه ها و افزایش سرعت اجرایی کارها و پروژه های گوناگون انجام می شود و نتایج خوبی به

مشاهده »
خرید یونولیت در پردیس

خرید یونولیت در پردیس

خرید یونولیت در پردیس و استفاده از آن در ساختمان سازی می تواند پیشرفت زیادی را در زمینه ساخت و ساز ایجاد کند. یونولیت که

مشاهده »
خرید یونولیت در ورامین

خرید یونولیت در ورامین

خرید یونولیت در ورامین را از کارخانه های بزرگ و معتبر که بر اساس استانداردها و اصول لازم به تولید این محصول اقدام می کنند،

مشاهده »