قیمت ورق یونولیت 19 سانتی

تا حالا شاید ساختمان‌هایی را دیده باشید که سقف آن‌ها رنگ سفید داشته باشد. یا مثلا یک وسیله مانند یک یخچال را خریداری کرده باشید که در جعبه‌ی آن از فیبرهای سفید استفاده شده باشد.

قیمت ورق یونولیت 19 سانتی را در ایران یونولیت بخوانید.

همه‌ی این کاربردها بر عهده یکی از اقلام ضروری ما یعنی ورق یونولیت می‌باشد. این ورق‌ها در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند. اندازه‌ای که در مورد آن می‌خواهیم بحث کنیم، اندازه 19 می‌باشد. همچنین به بررسی قیمت ورق یونولیت 19 سانتی هم خواهیم پرداخت. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این نوع از ورق‌های یونولیتی با ما همراه باشید. 

ورق یونولیت یا همان فیبرهای سفید رنگی که در ظاهر به صورت دانه‌های شنی هستند، استفاده‌های فراوانی دارند. در پاراگراف قبلی به دو نمونه کوچک از این کاربردها اشاره کردیم. اما بدون شک این صنعت که در همه‌ی صنایع دیگر کاربرد دارد، استفاده‌های دیگری هم دارد. آن چیزی که ورق‌های یونولیتی را خاص می‌کند، حضور آن‌ها با ضخامت‌ها و سایزهای مختلف است. سایزهایی از شماره یک تا هر آن جا که خواهان داشته باشد. اما ورق یونولیت 19 سانتی به چه معنا است؟ یعنی ارتفاع و ضخامت این ورق یونولیت برابر با 19 است. 19 سانتی متر عیار مشخصی است و کارفرما با توجه به نیازی که دارد می‌تواند به سفارش آن بپردازد. یونولیت بسته بندی نیز توسط این مجموعه تولید و عرضه می شود.

قیمت ورق یونولیت 19 سانتی چقدر است ؟

قیمت کالاها به طور عمومی به میزان کیفیت، تعداد، اهمیت و ... یک محصول می‌پردازد. در ورق‌های یونولیتی هم به این شکل می‌باشد. در قیمت گذاری ورق‌های یونولیتی تنها سایز مشخص کننده نیست. یعنی تمام سایزهای 19 قیمت یکسانی ندارند. در این جا بحث کیفیت محصولات پا به میدان می‌گذارد. در قیمت ورق یونولیت 19 سانتی یا هر سایزی، کیفیت بسیار مهم است. اما منظور از کیفیت در ورق یونولیت، تراکم و چگالی است. اگر تراکم ورق یونولیت بیشتر باشد یا به عبارتی، تعداد ذره‌های یونولیتی استفاده شده در آن زیاد باشد، کیفیت محصول هم بالاتر می‌رود. برای آشنایی بیشتر، راهنمای خرید یونولیت و همچنین خرید ورق یونولیت می‌توانید به سایت ایران یونولیت مراجعه بفرمایید.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.