قیمت ورق یونولیت 8 سانتی

یکی از محصولاتی که امروزه اسمش بیش از قبل به گوش‌تان می‌خورد یونولیت است. این محصول پر کاربرد به دلیل سبک بودن و ترکیب منحصر به فردی که دارد، مورد استقبال همه نوع فعالیتی قرار گرفته استو در انواع مختلف مثل یونولیت بسته بندی تولید می شود.

قیمت ورق یونولیت 8 سانتی در ایران یونولیت خیلی به صرفه است.

این نیاز باعث شده تا شرکت‌های تولید کننده این محصول در صدد تولید انواع ورق‌های یونولیت و ضخامت ‌آن برآیند. در ادامه با این محصول و همچنین قیمت ورق یونولیت 8 سانتی بیشتر آشنا خواهید شد.

این محصول در ایران خواهان زیادی دارد، ماده اولیه این محصول از استایرن است که با حرف اختصاری PS  که همان ماده اولیه است نوشته می‌شود. از طرفی به این ماده فیبر سفید نیز می‌گویند زیرا دارای ظاهری به رنگ سفید است. همانطور که اشاره شد این محصول به دلیل سبک بودن و متخلخل بودن در برابر عایق گرما بسیار مناسب است. یونولیت معمولی معمولی در برابر انتقال گرما 35 درصد عایق حرارتی است.

کاربرد این محصول در صنعت نیز بسیار زیاد است مانند پلاستوفوم سقفی ساختمانی در ساختمان‌سازی، استودیو صدا برداری و عکس برداری به صورت فوم اکوستیو، عایق صوت، اتاق صدا، فوم عایق صدا، ساخت ماکت با یونولیت ماکت سازی و غیره استفاده می‌شود. استایروفوم یا همان یونولیت در اندازه‌های مختلف در بلوک‌های ساختمانی بسیار پرکاربرد است. از انواع ضخامت این محصول می‌توان به ابعاد 10، 5، 4، 3، 2، 1 و هر اندازه دلخواه اشاره کرد که ما در ادامه قصد داریم شما را با قیمت ورق یونولیت 8 سانتی آشنا کنیم.

قیمت ورق یونولیت 8 سانتی چقدر است؟

ورق یونولیت 8 سانتی در برابر زلزله و کاهش 30 درصد حجم بتن در ابعاد مختلف به سفارش مشتریان، از سوی کارخانه تولید می‌شود، که ورق 8 سانتی یکی دیگر از این ابعاد است. تمام یونولیت‌های موجود در ابعاد ثابت 200×100 تولید می‌شوند و تنها در ضخامت است که با یکدیگر متفاوت هستند. ضخامت 8 سانتی یعنی در ابعاد 800×200×100 است، که در دانسیته‌های مختلف تولید می‌شود. هرچه دانسیته محصول بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می‌رود.

جهت سفارش و همچنین اطلاع از سایز و قیمت این محصول می‌توانید به بخش تماس با ما وب سایت ایران یونولیت مراجعه نموده و از طریق شماره‌های درج شده در این بخش، با پشتیبانی مجموعه ایران یونولیت تماس حاصل فرمایید.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.