قیمت ورق یونولیت 9 سانتی

یونولیت ترکیبی مستحکم، متخلخل و سبک وزن است که در کارخانجات مختلف با ابعاد و ضخامت‎های متنوع برای مصارف مختلف مثل یونولیت بسته بندی تولید گردیده و به عنوان عایق حرارتی و صوتی در تاسیسات ساختمانی و صنعتی کاربرد خواهد داشت.

قیمت ورق یونولیت 9 سانتی متری را از ایران یونولیت بخواهید.

ورق یونولیت 9 سانتی متری از جمله محصولات پرمصرف عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ایران یونولیت بوده و با قیمتی مناسب در دسترس متقاضیان قرار داده می‎شود. همراه ایران یونولیت باشید تا اطلاعاتی کامل در خصوص قیمت ورق یونولیت 9 سانتی به دست آورید. 

ورق یونولیت 9 سانتی در ایران یونولیت

ایران یونولیت، از جمله فروشگاه‎های اینترنتی معتبر و فعال در زمینه تولید یونولیت و فروش یونولیت و ورق‌های یونولیتی است. این شرکت دارای  نیروی‌های متخصص و مجهز به دستگاه‎های پیشرفته در حیطه تولید ورق یونولیت 9 سانتی متری و سایر محصولات با کیفیت می‌باشد. قیمت ورق یونولیت 9 سانتی تولید شده در این شرکت، مطابق با قیمت آنلاین مواد اولیه جهت تولید این محصول بوده و در انواع پلاستوفوم سقفی ساختمانی و کرومیتی آن در جدولی مشخص درج گردیده است. برای اطلاعات بیشتر با شماره های تماس ما که در سمت چپ همین صفحه درج شده تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق یونولیت 9 سانتی متری

ورق‎های یونولیتی به دو شکل سقفی و کرومیتی با مصارف مختلف در بازار موجود بوده و از یونولیت‎ سقفی، معمولا به عنوان عایق‎های حرارتی و صوتی، ساخت شیروانی در ساختمان‌ها و عایق‌های آرماتوری و از یونولیت‎های کرومیتی بیشتر در عایق بندی سقف و دیوار، پر کردن فضاهای ساختمانی و پروژه‎های عمرانی سنگین‎تر استفاده می‎گردد. قیمت یونولیت 9 سانتی متری در انواع مختلف آن متفاوت بوده و تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند نوع مواد اولیه مورد استفاده در ساخت یونولیت، میزان فشردگی و سختی یونولیت، مقاومت ورق یونولیت در برابر صدمات و فشارهای اعمال شده و از همه مهمتر ابعاد و وزن قرار خواهد داشت. یونولیت ورق فشرده فرتاش تمام استاندارهای لازم را داراست.

امروزه با توجه به عدم ثبات قیمت مواد اولیه مورد نیاز در تولید ورق‎های یونولیتی در بازار داخلی و خارجی، شرکت ایران یونولیت تلاش نموده است با کسب رضایت مصرف کننده و کاهش سود حاصل از فروش، قیمت محصولات مختلف خود مانند ورقهای یونولیتی را در کنار حفظ کیفیت کالا ثابت نگه داشته و تامین کننده نیاز بازار داخلی باشد.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.