قیمت یونولیت فشرده

دسته بندی:
چیکید محتوا
قیمت یونولیت فشرده

قیمت یونولیت فشرده بستگی به موارد مختلفی از جمله میزان موارد زیر دارد. این موارد را در قیمت یونولیت و پلاستووم فشرده مدنظر قرار دهید.

1-   مواد مصرف شده

2-  تاریخ مواد اولیه

3-  خلوص مواد مصرف شده

4-   نوع مواد کندسوز (اف ) و یا بسوز( گرید آر)

5-  ضخامت یونولیت و پلاستوفوم

6-  میزان چگالی و فشردگی

مواد مصرف شده

نوع موادی است که بعنوان مواد اولیه مورد استفاده در تولید یونولیت فشرده قرار میگیرد در حال حاضر مواد بسیار مرغوب ساخت کشور کره جنوبی با مارک ال جی و سامسونگ میباشد .

تاریخ  مصرف مواد اولیه

تاریخ مصرف و یا همان تاریخ انقضائ مواد اولیه میباشد که عموما تاریخ مصرف حداکثر شش ماه پس از تولید مواد اولیه در کارخانه میباشد که این تاریخ به طرز نگهداری آن در انبار و یا برروی کشتی و یا جاده ای و میزان آفتاب خوردگی و دما ( گرما و سرما ) آن نیز بستگی دارد.

خلوص مواد مصرف شده

میزان استفاده از مواد خالص اولیه که در اصل تولید باید 100 در 100 باشد در بلوک بدست آمده و انسجام دانه های یونولیت فشرده بسیار موثر است که متاسفانه برای پایین آوردن قیمت از مواد آسیابی و مواد تاریخ گذشته در تولید یونولیت فشرده نیز استفاده میگردد.

نوع مواد کندسوز (سری اف ) و یا بسوز( سری آر)

مواد اولیه یونولیت جهت تولید یونولیت فشرده دو سری و نوع اف F و آر R دارد .

نوع اف به مواد کند سوز و یا خود خاموش شونده میگویند بطوری که این مواد در یونولیت پلاستوفوم فشرده بعد از آتش زنی با دود متصاعد شده از یونولیت فشرده خاموش میگردد و شعله تداوم تا پایان یونولیت فشرده ندارد .

نوع آر R به مواد بسوز و خاموش نشونده میگویند بطوری که این مواد دو یونولیت فشرده بعد از آتش زنی خاموش نشده و خود یونولیت فشرده شعله را تداوم داده و خاموش نمی شود .

ضخامت یونولیت و پلاستوفوم

قیمت یونولیت فشرده به ضخامت درخواستی مشتری نیز ارتباط دارد زیرا معمولا عرض یک متر و طول دومتر در یونولیت فشرده میباشد و ضخامت در خواستی اگر ضریبی از حاصل تقسیم بر 50 سانت باشد دیگر پرت و دور ریزی نداشته و قیمت یونولیت فشرده مناسبتر خواهد بود .

بطور مثال اگر ضخامت در خواستی 30 سانت باشد و از بلوک 50*100*200 گرفته شود 20 سانت از ضخامت دور ریز میگردد ولیکن اگر ضخامت 10 سانت باشد از بلوک 50*100*200 سانت 5 ورق 10 سانتی بدست آمده که دور ریز و پرتی نداشته و قیمت یونولیت فشرده مناسب خواهد بود .

میزان چگالی و فشردگی

در قیمت یونولیت فشرده میزان چگالی و فشردگی بسیار مهم است زیرا با توجه به قیمت بالای مواد اولیه میزان مصرف مواد در یک متر مکعب نقش بسیار مهمی در قیمت یونولیت فشرده خواهد داشت .

بطور مثال دانسیته و چگالی 50 بسیار میزان مواد مصرفی بیشتری با چگالی و دانسیته سی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یونولیت در رودسر

خرید یونولیت در رودسر

خرید یونولیت در رودسر با هدف کاهش هزینه ها و افزایش سرعت اجرایی کارها و پروژه های گوناگون انجام می شود و نتایج خوبی به

مشاهده »
خرید یونولیت در پردیس

خرید یونولیت در پردیس

خرید یونولیت در پردیس و استفاده از آن در ساختمان سازی می تواند پیشرفت زیادی را در زمینه ساخت و ساز ایجاد کند. یونولیت که

مشاهده »
خرید یونولیت در ورامین

خرید یونولیت در ورامین

خرید یونولیت در ورامین را از کارخانه های بزرگ و معتبر که بر اساس استانداردها و اصول لازم به تولید این محصول اقدام می کنند،

مشاهده »