قیمت یونولیت و پلاستوفوم ورقی

قیمت یونولیت و پلاستوفوم ورقی با دانسیته و چگالی آن مشخص میگردد بطور مثال قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) دانسیته و چگالی 25 و ضخامت ... در طول 2 متر و عرض 1 متر مشخص میگردد.

زیرا قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) در دانسیته و چگالی مورد نظر قابل ارائه میباشد. دانسیته و چگالی یعنی مقدار مواد مصرف شده در یک متر مکعب قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) با استفاده از مواد خالص باید صورت گردد زیرا قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) با مواد تاریخ گذشته و نا کارآمد محصول یونولیت و پلاستوفومی نامرغوب بما میدهد. در قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) کیفیت و نوع مواد و ضخامت در خواستی (میزان پرت محصول بفرض در ضخامت 7 سانتی متر ) عرض و طول محصول و شرایط تولیدی سخت و آسان موارد تعیین کننده قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) میباشد .

جهت اطلاعات بیشتر و تبادل نظرات قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) لطفا از راههای ارتباطی با ایران یونولیت در تماس باشید ایران یونولیت قیمتی مناسب و عالی در قیمت یونولیت ورقی(ورقه ای) و قیمت پلاستوفوم ورقی (ورقه ای) را تقدیم مینماید .

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.