مشخصات پلاستوفوم فشرده

از مشخصات پلاستوفوم فشرده شامل چگالی یا دانسیته را نام برد که معمولا چگالی پلاستوفوم فشرده 25 به بالاست و لز دانسیته 40 تا 80 را پلاستوفوم فوق فشرده می نامند. منظور از چگالی 40 این است که در یک متر مکعب، به اندازه 40 کیلوگرم مواد اولیه استفاده شود. بر اساس قانون استاندارد شماره 11108 حداقل دانسیته مورد نیاز جهت پلاستوفوم 12 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد. 

مشخصات پلاستوفوم فشرده را در سایت ایران یونولیت بخوانید.

از مهم ترین موارد در تولید پلاستوفوم ها، پخته شدن یکنواخت مواد و نیز دانه های پلاستوفوم می باشد که اگر دقت کافی در تولید وجود نداشته باشد، ممکن است وسط بلوک ها به صورت خام بماند و از لحاظ کیفیت بسیار افت می کند.

ابعاد معمول پلاستوفوم فشرده بلوک هایی با طول 200 سانتی متر، عرض 100 سانتی متر و ضخامت 50 سانتی متر هستند که البته در ابعاد دیگر نیز تولید می شوند. پس از تولید بلوک های پلاستوفوم فشرده در ابعاد یاد شده، بلوک ها را در ضخامت های 2، 5 و یا 10 سانتی متر برش داده شده و در مصارف مختلفی استفاده می گردد.

از کاربردهای پلاستوفوم فشرده می توان به بلوک های سقفی تا طول چهار متر به جهت جایگزینی بلوک های سیمانی سقف و یا حتی ورق های پلاستوفوم از یک سانتی متر به بالا در اشکال مختلف نام برد. کاربرد فراوان این پلاستوفوم فشرده عایق بودن این ورق ها از لحاظ تبادل صوت، حرارت و رطوبت می باشد. از فواید این نوع پلاستوفوم می توان به صرفه جویی در انرژی، حداقل ضایعات هنگام حمل و نقل و اجرای کار، قابلیت تولید در ابعاد و اشکال مختلف طبق سفارشات خاص مشتریان و همچنین صرفه جویی در هدر رفت حرارت اشاره کرد.

جهت اطلاعات بیشتر از مشخصات پلاستوفوم فشرده و همچنین استعلام قیمت یونولیت و پلاستوفوم فشرده و خرید این نوع محصول از طریق صفحه تماس با ما، با متخصصان ما در ارتباط باشید.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.