پلاستوفوم بسته بندی فرتاش

پلاستوفوم بسته بندی فرتاش کیفیت بالایی دارد.
دسته بندی:
چیکید محتوا
پلاستوفوم بسته بندی فرتاش

پلاستوفوم بسته بندی فرتاش یا همان یونولیت بسته بندی، جهت محافظت و جلوگیری از شکستن و یا آسیب رسیدن و ضربه گیری و نیز برند سازی و ارزش نهادن به تولید خود و نیز مشتری مصرف کننده یونولیت راه کاری بسیار عالی میباشد.

پلاستوفوم بسته بندی فرتاش کیفیت بالایی دارد.

پلاستوفوم بسته بندی فرتاش در محافظت از هرگونه آسیب دیدگی محصول تولیدی شما میباشد و تمامی شرکتها و برند های معتبر و مختلف صنفی از پلاستوفوم بسته بندی فرتاش جهت بسته بندی محصولات خود استفاده مینمایند. این نوع یونولیت می تواند از نوع یونولیت ورقی هم باشد.

پلاستوفوم بسته بندی فرتاش به سه صورت ذیل انجام میپذیرد :

1-  پلاستوفوم بسته بندی فرتاش بصورت ورقی (ورقه ای)

2-  پلاستوفوم بسته بندی فرتاش بصورت قالبی و یونولیت و پلاستوفوم قالب و قالب آلومینیوم (که در این راستا طراحی و چگونگی بسته بندی و نیز طراحی ساخت قالب و قالبسازی نیز از طرف این مجموعه صورت میپذیرد )

3-  یونولیت بسته بندی برشی و برش با سی ان سی

در روش اول یونولیت ورقی در ابعاد و ضخامت معمولا کناره کار و محصول و کارتن و جعبه محصول برش داده شده و بصورت شیت Sheet یا ورق استفاده میگردد.

در روش دوم یونولیت قالبی با نظر مشتری محترم  و نظرات بخش فنی جهت تزریق پلاستوفوم بسته بندی فرتاش طراحی و قالبسازی (قالب سازی)میگردد.

در روش سوم یونولیت بسته بندی فرتاش بدون نیاز به ساخت قالب توسط دستگاه سی ان سی و یا بصورت دستی یونولیت برش زده میشود. (در این روش بخاطر عدم قالبسازی و برش یونولیت، هزینه قالب سازی پرداخت نمی گردد.)

پلاستوفوم بسته بندی فرتاش پشتوانه و مشاور شما در امر بسته بندی بوده و به این مهم افتخار مینماید.

خواهشمند است جهت مشاوره و تماس با این مجموعه جهت خرید یونولیت به بخش تماس با ما مراجعه نمایید . یونولیت بسته بندی فرتاش و پلاستوفوم بسته بندی فرتاش راهی مطمئن جهت محافظت و ارزش گذاری محصولات تولیدی شما عزیزان میباشد ، با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی ، محصولی ایده آل برای محافظت از سر در زمان دوچرخه سواری، اسکیت و سایر بازی ها و تفریحات ورزشی است. با

مشاهده »