کاربرد یونولیت ورقی

کاربرد یونولیت ورقی را در وبسایت ایران یونولیت بخوانید.
دسته بندی:
چیکید محتوا
کاربرد یونولیت ورقی

یونولیت و پلاستوفوم ورقه ای در ضخامتهای مختلف و ابعاد طول و عرض مختلف کاربرد دارد. در انتخاب پلاستوفوم ورقه ای  بستگی به کاربرد و مصرف آن ضخامتهای از 8 میلیمتر تا 120 سانت قابل برش میباشد .

کاربرد یونولیت ورقی را در وبسایت ایران یونولیت بخوانید.

بطور مثال برای عایق صوت و صدا معمولا یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای چگالی 25 با ضخامت 5 سانت استفاده میگردد. و برای عایق گرما و سرما یونولیت ورقی چگالی 30 ببالا الی چگالی 80 با ضخامت 5 الی 10 سانت استفاده میگردد . یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای جهت بسته بندی و جلوگیری از آسیب رسیدن به محصول تولید شده در بسیاری از اصناف مصرف میگردد . یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای به عرض 1 سانت الی 120 سانت قابل تولید میباشد همینطور طول یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای از 1 سانت الی 600 سانت یعنی 6 متر قابل تولید و ارائه میباشد .

یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای بعنوان درز انقطاع در ساختمان سازی نیز مورد مصرف دارد به گونه ای که بین دو ساختمان و سازه ای که وجود دارد (جهت جلوگیری از ریزش دو سازه و فشار برروی یکدیگر معمولا بین 10 سانت الی 30 سانت بین دو سازه فاصله خالی قرار میدهند که درز انقطاع نامیده میشود ) یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای بین 10 الی 30 سانتی قرار میدهند .

یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای در پل سازی و پر کردن فضای خالی که مصرف بتن بار مرده ایجاد میکند استفاده میشود که معمولادانسیته 10 الی 12 و یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای سبک استفاده میگردد .

یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای با کیفیت عالی و چگالی واقعی در ایران یونولیت بعنوان یونولیت (پلاستوفوم ) ورقه ای برتر تولید و تقدیم میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یونولیت در تاکستان قزوین

خرید یونولیت در تاکستان قزوین

خرید یونولیت در تاکستان قزوین را از مجموعه ایران یونولیت انجام دهید که از برترین تولیدکنندگان یونولیت استاندارد در کشور می باشد. یونولیت با ویژگی

مشاهده »
خرید یونولیت در آبعلی

خرید یونولیت در آبعلی

خرید یونولیت در آبعلی را از کارخانه ایران یونولیت انجام دهید که یکی از تولیدکنندگان برتر یونولیت در ایران می باشد. یونولیت با ویژگی های

مشاهده »
خرید یونولیت در پرند

خرید یونولیت در پرند

خرید یونولیت در پرند را از بزرگترین تولیدکننده یونولیت در کشور انجام دهید که باکیفیت ترین این محصولات را با قیمت مناسب ارائه می کند.

مشاهده »
خرید یونولیت در اسلامشهر

خرید یونولیت در اسلامشهر

خرید یونولیت در اسلامشهر باید بر اساس درک درستی از کاربرد موردنظر و ویژگی ها و خصوصیات یونولیت باشد. اسلامشهر، مرکز شهرستان اسلامشهر می باشد

مشاهده »