یونولیت بسته بندی تهران

برای تهیه یونولیت بسته بندی تهران با ما همراه شوید.
دسته بندی:
چکیده محتوا
یونولیت بسته بندی تهران

بسیاری از خسارات وارد شده به محصولات در حین حمل و نقل اتفاق می افتد. اغلب ضربه های وارده و رطوبت هوا باعث بروز این قبیل از مشکلات می شوند. بسته بندی مناسب می تواند صدمات و خسارات را به حداقل برساند. سالم رسیدن محصول به دست مصرف کننده اصلی ترین دغدغه تولیدکنندگان و فروشندگان است. به همین دلیل بسته بندی اهمیت بسزایی دارد.

برای تهیه یونولیت بسته بندی تهران با ما همراه شوید.

هرقدر کیفیت یونولیت و بسته بندی بالاتر بوده و مرغوب تر باشد طرفداران بیشتری داشته و بیشتر مورد استقبال قرار خواهد گرفت. در واقع بسته بندی عبارت است از علم، هنر و فناوری محافظت از محصول به منظور نگهداری، توزیع و انتقال، ذخیره، فروش و انبار کردن. استفاده از این مورد باید دارای حداقل آزار به محصول در حین جابجایی و همچنین به محیط زیست باشد.

طراحی، ارزیابی و در نهایت خط تولید یونولیت بسته بندی مراحلی هستند که برای ایجاد یک بسته بندی مناسب باید طی شوند. امروزه بسته بندی مواد مصرفی اهمیت زیادی دارد چرا که محافظت از این مواد مهم بوده و باید به منظور جلوگیری از وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به محصولات با دقت تمام انجام شود.

مواد غذایی، مواد دارویی، لوازم خانگی، لوازم صنعتی، محصولات پتروشیمیایی و … همگی مرتبط با بسته بندی می باشند و در واقع نیازمند آن هستند. محافظت از محصول وظیفه ی اصلی بسته بندی است اما امروزه به عنوان جزئی از طراحی محصول نیز محسوب می شود.

یکی از پرکاربردترین انواع بسته بندی یونولیت بسته بندی است. در ادامه به بررسی یونولیت بسته بندی تهران و کاربرد آن خواهیم پرداخت.

نحوه ی بسته بندی یکی از مهم ترین و تأثیرگزارترین عوامل در هنگام خرید محصول می باشد. زیبایی و نوع بسته بندی تأثیر بسزایی بر مشتری و جلب نظر او دارد. البته زیبایی تنها عامل مهم در بسته بندی نیست بلکه کیفیت و امنیت جابجایی نیز اهمیت فراوانی دارند. اگر بسته بندی نامناسب و غیر ایمن باشد به محصول آسیب رسیده و صاحبان آن متضرر خواهند شد.

کاربردهای یونولیت بسته بندی تهران

1. بسته بندی لوازم خانگی

2. بسته بندی ظروف چینی و کریستال

3. بسته بندی لوازم یدکی

4. بسته بندی اشیای قیمتی

5. بسته بندی مواد دارویی

6. عایق کاری

7. بسته بندی محصولات نظامی

8. بسته بندی محصولات کشاورزی

9. بسته بندی قطعات الکتریکی

10. بسته بندی لوازم بهداشتی

ویژگی های یونولیت بسته بندی تهران

 باید سبک و کم وزن باشد تا برای اجسامی که نیاز به محافظت دارند سنگینی ایجاد نکند.

 با محصول سازگار باشد.

 رنگبندی متنوعی داشته باشد.

 ضد آب باشد.

 با محیط زیست سازگار باشد.

 کیفیت قابل قبولی داشته باشد.

 الزامات شرایط محیطی مخصوصاً ایمنی را داشته باشد.

یونولیت بسته بندی در برابر چه عواملی از محصولات محافظت می کند؟

o آسیب های مکانیکی در طول انبار کردن و توزیع محصولات

o آسیب های شیمیایی از جمله فاسد شدن، فراریت، اکسیداسیون، آسیب های میکروبی و حشرات و … .

o آسیب های محیطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یونولیت در تالش

خرید یونولیت در تالش

خرید یونولیت در تالش دارای مزایای فراوانی برای تولیدکنندگان، صنعتگران و سازندگان خواهد بود و این مسئله کاملاً اثبات شده است. یونولیت یا EPS از

مشاهده »