یونولیت دایره ای

یونولیت دایره ای را از ایران یونولیت تهیه فرمایید.
دسته بندی:
چیکید محتوا
یونولیت دایره ای

ماده ای سفید رنگ، تولید شده طی فرآیندهای پتروشیمی، سبک و متخلخل است. پلی استایرن انبساطی که به اختصار EPS نامیده می شود و استایروفوم نام های دیگر یونولیت هستند که معمولاً در کشورهای آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می گیرند.

یونولیت دایره ای را از ایران یونولیت تهیه فرمایید.

فیبر سفید یا همان یونولیت کاربردهای مختلف و انواع متنوعی دارد. یونولیت دایره ای یکی از انواع آن می باشد که معمولاً کاربرد هنری و تزئینی داشته و در صنایع عروسک سازی و ماکت سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

یونولیت دایره ای چیست؟

یونولیت دایره ای که به آن توپی یا کروی نیز گفته می شود به شکل کره بوده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از انواع یونولیت دایره ای به صورت حلقه توخالی هستند که بیشتر در گلسازی و تزئینات از آن ها استفاده می شود.

انواع کاربرد یونولیت دایره ای

یونولیت بسته بندی دایره ای کاربردهای مختلفی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

1. یونولیت دایره ای ماکت سازی

از یونولیت دایره ای برای ساخت انواع ماکت کیک و … استفاده می شود. سبک و با دوام بودن یونولیت مهمترین علل استفاده از این ماده برای یونولیت ماکت سازی است.

2. یونولیت دایره ای کارهای تزئینی

برای تزئینات مجالس، اتاق کودک و … می توان از یونولیت دایره ای استفاده کرد. این کار هم از نظر اقتصادی به صرفه است و هم موجب پرورش خلاقیت شما خواهد شد.

3. یونولیت دایره ای عروسک سازی

می توان برای ساخت انواع عروسک ها نیز از یونولیت دایره ای استفاده کرد.

4. یونولیت دایره ای مدلسازی

مدلسازی دیگر کاربرد این ماده ی پرطرفدار است. به دلیل پایین بودن قیمت یونولیت فشرده و همچنین کارهای هنری زیبایی که می توان با استفاده از آن خلق کرد این نوع محصولات فوق العاده پرکاربرد و پرطرفدار هستند.

چسب مخصوص یونولیت دایره ای

برای چسباندن یونولیت به دلیل پلی استایرنی بودن آن باید از چسب چوب یا چسب یونولیت مخصوص استفاده شود. همچنین برای رنگ کردن یونولیت دایره ای بهتر است از رنگ های حلال آبی استفاده شود زیرا مواد پلی استایرنی به حلال های نفتی حساس بوده و واکنش نشان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی ، محصولی ایده آل برای محافظت از سر در زمان دوچرخه سواری، اسکیت و سایر بازی ها و تفریحات ورزشی است. با

مشاهده »