یونولیت سقفی

ایران یونولیت در این مبحث می خواهد به بررسی چگونگی تولید یونولیت سقفی و ورق های فشرده بپردازد. تا انتهای بحث با ما همراه باشید و با فرایند تولید یونولیت سقفی آشنا شوید. فهمیدن پاسخ سوال "یونولیت چگونه ساخته می شود؟ " و آشنایی با روش تولید پلاستوفوم (یونولیت) ممکن است به کسب و کار مرتبط شما کمک کند و یا باعث شود یک کسب و کار جدید را راه اندازی کنید. با ما همراه باشید.

 برای آشنایی با یونولیت سقفی با ایران یونولیت همراه شوید.

فرایند تولید یونولیت سقفی

پلی استایرن هایی که قرار است در گروه مصارف ساختمانی در زمره پلاستوفوم سقفی ساختمانی قرار بگیرند معمولا به صورت کیسه های بزرگی که وزنی به اندازه هزار کیلوگرم و یا به صورت بسته های کوچکی به وزن ۲۵ کیلوگرم خریداری می شوند و به کارخانه ی تولید وارد می شوند. بعد از اینکه یونولیت ها با لیفتراک و یا جرثقیل تخلیه شدند به بخش پخت اولیه برای تولید یونولیت و یونولیت بسته بندی منتقل می شوند.  بعد از اینکه وارد این بخش شدند توسط دستگاه های انتقالی در درون دستگاه های مخصوص پخت مواد قرار می گیرند و پخت اولیه‌ یونولیت انجام خواهد شد.

 دستگاه های مواد پز یونولیت باید توسط اپراتور های آن قسمت تنظیم، کنترل و هدایت شوند؛ بعد از این تنظیمات دستگاه به صورت اتوماتیک مواد اولیه ی یونولیت را می پزد و آن ها را در درون سیلو های از قبل تعیین شده قرار می دهد. بعد از اینکه ۲۴ ساعت از زمان قرارگیری یونولیت ها در سیلو ها گذشت، مواد اولیه ی پخته شده مجددا توسط دستگاه انتقال به دستگاه مخصوص پخت مواد منتقل می شوند و مجددا در سیلوی دپو قرار می گیرند. این بار بعد از گذشت ۵ الی ۶  ساعت که از قرارگیری مواد در سیلو ها گذشت، مواد پخته شده توسط دستگاه انتقال مواد به بلوکر منتقل می شوند و در نهایت به بلوک های مادر تبدیل می شوند. برای مشاهده لیست قیمت یونولیت سقفی ساختمانی کند سوز دانه ریز به همین لینک مراجعه فرمایید.

ابعاد یونولیت سقفی

یونولیت های مادر معمولا در ابعاد  "200×100×100" می باشند. بعد از تولید یونولیت ها آن ها دوباره به مدت ۶ ساعت دیگر در بخش خشک کن و دپو قرار می گیرند و آماده می شوند تا با توجه به نیاز مشتریان در ابعاد تعیین شده به عنوان یونولیت سقفی و یونولیت های ورقه ای برش داده شوند و در اختیار کاربران قرار بگیرند. 

ایران یونولیت به عنوان ارائه دهنده این خدمات شما را همراهی می کند و شما می توانید سفارش هایتان را به ایران یونولیت واگذار کنید. 

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.