یونولیت نبشی

یونولیت نبشی
دسته بندی:
چیکید محتوا
یونولیت نبشی

نبشی یونولیتی (نبشی پلاستوفوم) یا یونولیتی نبشی (پلاستوفوم نبشی) و یا ال یونولیتی (ال پلاستوفوم ال) که مواد اولیه آن پلی استایرن انبساطی میباشد جهت حفظ و نگهداری محصولات تولیدی کارخانه شما در برابر ضربه و انتقال سالم محصولات به انبار و یا بدست مشتری و مصرف کننده میباشد .

یونولیت نبشی

طول یونولیت نبشی

یونولیت نبشی در طولهای اصلی دو متر ( مورد مصرف بیشتر کناره یخچال ) و طول یک متر ( مصرف عمومی تمامی کالا ها ) تولید میگردد که از مشتقات آن طول دو متری و یک متری میتوان طول 150 و100 و 75 و 50 و 40 و 30 و 25و10 و 5 سانت بدست آورد و بنا به درخواست شما و با توجه به محصول تولیدی شما قابل تولید و سفارش میباشد .

تراکم یا سفتی و یا دانسیته یونولیت نبشی

تراکم یا سفتی یونولیت ( پلاستوفوم ) نبشی (ال) به وزن محصول شما و مقدار درصد ضربه احتمالی به محصول تعیین میگردد که تراکم و دانسیته فشرده و سفت آن عموما 30 کیلو بر متر مکعب و برای تراکم یونولیت ( پلاستوفوم ) نبشی (ال) نرم تراکم 10 کیلو بر متر مکعب پیشنهاد میگردد که تراکم و دانسیته های بسیار فشرده 80 و 60 و 50 و 40 نیز قابل تولید میباشد ولیکن هزینه بالاتر آن نسبت به تراکم و دانسیته متوسط 30 و 25 و 20 و نیز تراکم و دانسیته سبک 15 و 12 و 10 باید در نظر گرفته شود .

عرض یونولیت نبشی

عرض و یا طول بال هر نبشی و ال از 1 سانت الی 100 سانتی متر قابل تولید میباشد ولیکن عرض 10 و 8 و 7 سانت معمولا برای بسته بندی و جلوگیری از ضربه مناسب میباشد ( عرض یا طول بال یونولیت پلاستوفوم نبشی (ال) مقدار یونولیتی هست که رویه محصول را میپوشاند) .

ضخامت یونولیت نبشی

ضخامت این نوع محافظ معمولا و بصورت عمومی 2 الی 3 سانت میباشد ولیکن در صورت حساسیت محصول و یا اندازه کارتن مصرفی ضخامت بالاتر مانند 5 و 10 سانت نیز قابل تولید میباشد . ضخامت 1 سانت کیفیت مناسب و جوابگویی مناسبی برای ضربه گیری ندارد مگر اینکه بعلت ابعاد کارتن ناچار به استفاده از ضخامت 1 سانت باشیم .

تعداد یونولیت نبشی

به هر مقدار و میزانی قابل تولید و ارائه میباشد ولیکن بعلت تنظیمات خاص و سیم بندی و زمان بری در این تنظیمات معمولا میزان کم بصرفه نبوده و قابل تولید نمی باشد .

برای یونولیت ( پلاستوفوم ) نبشی (ال) ساخت قالب و یا پیش نیازی برای تولید هست ؟ پاسخ خیر است و تولید یونولیت ( پلاستوفوم ) نبشی (ال) برش با دستگاه سی ان سی میباشد و نیازی به ساخت قالب ( قالب آلومینیومی دو جداره مخصوص تزریق و تولید یونولیت پلاستوفوم ) نمیباشد.

سایر توضیحات یونولیت نبشی

در این نوع یونولیت و پلاستوفوم ابتدا و انتهای نبشی یا ال شکل باز میباشد و مانند تصویر به این نکته در طراحی بسته بندی باید توجه داشت .

خواهشمند است جهت سفارش و یا تبادل اطلاعات بیشتر با دفتر این کارخانه با شماره های تماس با ما ارتباط برقرارفرمایید

02144801212

09121398911

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی ، محصولی ایده آل برای محافظت از سر در زمان دوچرخه سواری، اسکیت و سایر بازی ها و تفریحات ورزشی است. با

مشاهده »