یونولیت نسوز

آیا یونولیت نسوز و کندسوز آتش می گیرد؟

در عصر تکنولوژی محور ما هر چیزی به نوبه ی خود تغییر کرده است از این رو تغییر در مصالح ساختمانی هم از این قضیه مستثنی نیست. امروز مهندسین ما استفاده از یونولیت نسوز در ساختمان سازی به جهت کاهش خطر احتراق و آتش سوزی را محور اصلی کار خود قرار داده اند. این جنس یونولیت در مدل های مختلف مثل یونولیت دیواری کاربرد دارد.

یونولیت نسوز را از ایران یونولیت تهیه نمایید.

برخی ها می پندارند که این نوع یونولیت تاثیری در کاهش خطر آتش سوزی ندارد. اما باید بگوییم در شرایطی که دمای خیلی بالا (معمولا دمایی معادل 100 درجه سانتی گراد) محیط را تحت شعاع قرار دهد گاها ممکن است پلی استرین های نسوز به چنین دماییی واکنش نشان دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارخانه یونولیت ما همراه باشید.

 یونولیت نسوز مانعی در برابر آتش 

آتش گرفتن پلی استایروفوم های نسوز به راحتی اتفاق نمی افتد اما در شرایطی که  جریان هوا، وزش باد و مواردی از این قبیل  وجود داشته باشد منجر به بالا رفتن دمای محیط می شود اگر این دما به 680 درجه فارنهات برسد در نهایت  شعله ور شدن خود یونولیت بسته بندی نسوز را نیز بهمراه خواهد داشت. شایان ذکر است بگوییم این قضیه در رابطه با همه EPS های نسوز صدق نمی کند.

 کیفیت مواد به کار رفته در ساخت یونولیت نسوز تاثیر بسزایی در رابطه با آتش یا عدم آتش گرفتن آن ها دارد. در خیلی مواقع داشتیم حتی این نوع یونولیت ها در معرض  دمایی معادل 680 درجه فارنهات قرار گرفته اند. اما خوشبختانه آن ها حتی در برابر چنین دمایی واکنشی از خود نشان نداده اند.

 گچ یکی از استثنایی ترین موادی است که آتش نمی گیرد و حتی در بدترین نوع و خاص ترین نوع آتش سوزی ها نیز واکنشی از خود نشان نمی دهد از این رو سطوح یونولیت های نسوز را با ضخامتی تقریبا 1.27 سانتی متری با گچ می پوشانند.

امروزه یونولیت نسوز در ساخت و ساز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که میزان خسارت در حادثه ی آتش سوزی را به حداق می رساند. ایران یونولیت به شما توصیه می کند اگر قصد ساخت منزلتان را دارید یونولیت نسوز را فراموش نکنید ضرب المثل پیشگیری بهتر از درمان است بهترین مثال در این رابطه است. 

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.