پلاستوفوم نسوز

پلاستوفوم نسوز
دسته بندی:
چیکید محتوا
پلاستوفوم نسوز

در عصر تکنولوژی محور ما هر چیزی به نوبه ی خود تغییر کرده است از این رو تغییر در مصالح ساختمانی هم از این قضیه مستثنی نیست. امروز مهندسین ما استفاده از پلاستوفوم نسوز در ساختمان سازی به جهت کاهش خطر احتراق و آتش سوزی را محور اصلی کار خود قرار داده اند. این جنس یونولیت در مدل های مختلف مثل یونولیت دیواری کاربرد دارد.

یونولیت نسوز را از ایران یونولیت تهیه نمایید.

برخی ها می پندارند که این نوع یونولیت تاثیری در کاهش خطر آتش سوزی ندارد. اما باید بگوییم در شرایطی که دمای خیلی بالا (معمولا دمایی معادل 100 درجه سانتی گراد) محیط را تحت شعاع قرار دهد گاها ممکن است پلی استرین های نسوز به چنین دماییی واکنش نشان دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارخانه یونولیت ما همراه باشید.

 یونولیت نسوز مانعی در برابر آتش

آتش گرفتن پلی استایروفوم های نسوز به راحتی اتفاق نمی افتد اما در شرایطی که  جریان هوا، وزش باد و مواردی از این قبیل  وجود داشته باشد منجر به بالا رفتن دمای محیط می شود اگر این دما به 680 درجه فارنهات برسد در نهایت  شعله ور شدن خود یونولیت بسته بندی نسوز را نیز بهمراه خواهد داشت. شایان ذکر است بگوییم این قضیه در رابطه با همه EPS های نسوز صدق نمی کند.

کیفیت مواد به کار رفته در ساخت پلاستوفوم نسوز تاثیر بسزایی در رابطه با آتش یا عدم آتش گرفتن آن ها دارد. در خیلی مواقع داشتیم حتی این نوع یونولیت ها در معرض  دمایی معادل 680 درجه فارنهات قرار گرفته اند. اما خوشبختانه آن ها حتی در برابر چنین دمایی واکنشی از خود نشان نداده اند.

گچ یکی از استثنایی ترین موادی است که آتش نمی گیرد و حتی در بدترین نوع و خاص ترین نوع آتش سوزی ها نیز واکنشی از خود نشان نمی دهد از این رو سطوح یونولیت های نسوز را با ضخامتی تقریبا 1.27 سانتی متری با گچ می پوشانند.

امروزه یونولیت نسوز در ساخت و ساز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که میزان خسارت در حادثه ی آتش سوزی را به حداق می رساند. ایران یونولیت به شما توصیه می کند اگر قصد ساخت منزلتان را دارید پلاستوفوم نسوز را فراموش نکنید ضرب المثل پیشگیری بهتر از درمان است بهترین مثال در این رابطه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی

یونولیت کلاه ایمنی ، محصولی ایده آل برای محافظت از سر در زمان دوچرخه سواری، اسکیت و سایر بازی ها و تفریحات ورزشی است. با

مشاهده »