یونولیت و پلاستوفوم 15 سانتی

 

پلاستوفوم ورقی ۱۵سانتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ با توجه به نوع ساخت و تولید پلاستوفوم ورقی ۱۵سانتی از پلی استایرن انبساطی توسط فرآیندهای پتروشیمی، این محصول کاربردهای زیادی در زندگی روزمره، ساختمان سازی، ماکت سازی، سردخانه ها و دیگر صنایع دارد.

یونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتییونولیت و پلاستوفوم 15 سانتی

 

ویژگی های یونولیت و پلاستوفوم 15 سانتی

عایق بندی دمایی در سرد خانه ها

عایق صدا برای استفاده در استودیو موسیقی .

قابلیت برش در تمامی ابعاد مختلف .

حجم بتن ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

مصرف فولاد را در ساختمان ها کاهش می دهد.

مصرف تیرچه در ساختمان سازی نیز کاهش می یابد.

نوع کند سوز یونولیت در مقابل آتش ایمن است.

باربری و حمل یونولیت بسیار ساده می باشد.

هزینه های مربوط به تهویه هوا را کاهش می دهد.

ضربه پذیری این محصول باعث کارایی زیاد آن در زندگی شده است.

در مقابل آب و رطوبت از خود مقاومت نشان می دهد.

به منظور افزایش رفاه ساختمان ها به عنوان عایق صدا عمل می کند.

از نفوذ حشرات و میکرو ارگانیسم ها جلوگیری می کند

کاربرد یونولیت

 

بسته بندی مواد غذایی، لوازم الکتریکی، میوه و غیره استفاده می شود. این عمل باعث می شود تا محصولات تولیدی کمتر آسیب دیده و سالم بمانند.

زیر سازی جاده ها به منظور جلوگیری از یخ زدگی. شهرداری و راه و جاده سازی معمولا از یونولیت به عنوان سطح زیر ساز استفاده می کند تا از اسن طریق از خاصیت ضد یخ بودن یونولیت استفاده کند.

استفاده از بلوک های یونولیتی برای ساخت سقف های کاذب .سقف های کاذب به دلیل سبکی و طرح و نقشی که دارند از یونولیت در ساخت آن ها استفاده می شود.

ساخت لوازم شناور بر آب برای غریق نجات ها. به دلیل شناور ماندن یونولیت بر روی آب می تواند بهترین ماده برای ساخت این لوازم باشد.

استفاده در صنعت یخچال سازی و سرد خانه ها .خاصیت عایق برودتی یونولیت باعث شده تا یکی از مهم ترین مواد در صنعت یخچال سازی باشد.

استفاده در صنعت ساختمان سازی . یونولیت در صنعت ساختمان سازی می تواند هزینه ها و وزن کلی ساختمان را کاهش و کیفیت ساخت را بالا ببرد.

کاربرد در صنعت هواپیما سازی. عایق صدا بودن یونولیت باعث شده تا در صنعت هواپیما سازی نیز جا باز کند.

با توجه به کارایی و ویژگی های این محصول، یکی از پر مصرف ترین مواد در ساختمان سازی و دیگر صنایع شناخته شده است.

آنچه باید پلاستوفوم ورقی ۱۵سانتی  بدانید

گفته شده که یونولیت اولین بار توسط آلمانی ها کشف و استفاده شده است

در جنگ جهانی دوم آلمان های نازی برای گذشتن از دریا برای اولین بار از یونولیت استفاده کردند. اما استفاده از یونولیت در ایران حدود 50 سال قدمت دارد. در زمان های گذشته از یونولیت به منظور مصرف برای کمربندهای شنا، یخدان و بسته بندی استفاده می شده. اما در حال حاضر از یونولیت در صنایع مختلفی استفاده می شود.

استفاده پلاستوفوم به منظور عایق حرارتی و صوتی

یونولیت یا پلاستوفوم به عنوان عایق برودتی به خوبی عمل می کند. می تواند به قدر زیادی از برودت و انتقال همای سرد و گرم به بیرون جلوگیری کند. این خاصیت باعث شده تا از یونولیت در سردخانه ها و ساخت یخدان استفاده شود.

گفته می شود که یونولیت به عنوان عایق صدا نیز عمل می کند اما باید بدانید که یونولیت به تنهای نمی تواند در برابر صدا به عنوان عایق عمل کند. در صورتی که قرار باشد از یونولیت به عنوان عایق صدا استفاده شود باید حتما به قطر، ضخامت و چگالی یونولیت توجه شود. همچنین باید از عایق های سلول باز مانند پلی یورتان و یا پشم سنگ هم استفاده شود تا بتوان به عنوان عایق صدا به نتیجه ی مطلوبی دست یافت.

پلاستوفوم در بسته بندی

از آنجایی که در تمامی سلول های یونولیت هوا قرار دارد می تواند ضربه گیر مناسبی باشد به همین دلیل برای بسته بندی برخی محصولات الکترونیکی و حساس، همچنین بسته بندی ظروف شکستنی نیز از یونولیت استفاده می شود

یونولیت در ماکت سازی

درست است که برای برش یونولیت باید از سیم داغ یا المنت حرارتی استفاده کرد اما با ابزارهای در دست نیز ساده برش می خورد. همچنین یونولیت به خوبی سمباده می پذیرد.

با توجه به این خصوصیات به راحتی می توان از یونولیت در دکور سازی و ماکت سازی نیز استفاده کرد.

تنها موردی که باید در استفاده از یونولیت در نظر داشته باشید این است که یونولیت در برابر مواد نفتی عکس العمل نشان می دهد.

به همین منظور بهتر از چسب هایی که بر پایه نفت هستند و یا رنگ های روغنی و نفتی برای کار با یونولیت استفاده نشود.

برای استفاده از یونولیت بهتر است از چسب مخصوص یونولیت یا چسب آکواریوم و رنگ هایی مانند رنگ اکرلیک استفاده کرد.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.