یونولیت کارتن

ایران یونولیت ارائه دهنده یونولیت کارتن با بهترین کیفیت است.
دسته بندی:
چکیده محتوا
یونولیت کارتن

اگر به صورت مستقیم خریدار محصولات و ورق‌ها یونولیتی باشید، قطعا با اصطلاحات و نام‌های بسیاری آشنا خواهید شد که هر کدام‌شان کاربرد هر چه بیشتر یونولیت را نشان می‌دهند.

ایران یونولیت ارائه دهنده یونولیت کارتن با بهترین کیفیت است.

پلاستوفوم نامی است که در ایران برای یونولیت انتخاب کرده‌اند اما در کنار این نام، اصلاحات دیگری به کار برده می‌شود که کاربرد یونولیت مورد نظر را نشان می‌دهد. به طور مثال یونولیت سقفی، یونولیت دیواری، یونولیت بسته بندی، یونولیت کارتن و… نام‌هایی هستند که ممکن است بسیار آن‌ها را شنیده باشید.

اگر بخواهید نسبت به خرید یونولیت اقدام کنید، هر یونولیتی نمی‌تواند برای شما کاربردی باشد، چرا که هر نوعی از یونولیت در صنعت بخصوصی کاربرد دارد و نام‌های مشخصی را برای هر کدام از آن‌ها انتخاب کرده‌اند تا خریداران براساس این دسته بندی‌ها، مناسب‌ترین و مرتبط‌ترین نوع یونولیت را با کسب و کار و صنعت خود انتخاب کنند.

یونولیت کارتن چیست؟

یونولیت کارتن به چه نوع یونولیتی می‌گویند و چه کاربردهایی دارد؟ همانطور که از پیش گفتیم نام هر یونولیت نشان‌دهنده کاربرد یونولیت موردنظر می‌باشد. به طور مثال اگر شما در صنعت ساختمان‌سازی مشغول به کار باشید و بخواهید نسبت به خرید یونولیت اقدام کنید، طبیعتاً باید یونولیت‌های سقفی و دیواری و پلاستوفوم سقفی ساختمانی را خریداری کنید.

یونولیت کارتن نیز به یونولیتی گفته می‌شود که در صنعت بسته بندی های کارتنی کاربرد دارد. قطعا بارها محصولاتی را خریداری کرده‌اید که در داخل بسته بندی‌هایی از جنس کارتن قرار داده شده‌اند و بابت آن محصولات پول زیادی را نیز پرداخت کرده‌اید، اما به خاطر اینکه همیشه محصول در سلامت کامل به دست شما رسیده است هیچ توجهی به یونولیت های داخل کارتن نکرده‌اید.

در واقع هدف از تولید یونولیت های بسته بندی و کارتن این است که هر نوع محصولی که احتمال خطر پذیری و پذیرفتن صدمات بیشتری در حین جابجایی و ارسال به مشتری را دارد، در سلامت کامل روند جابجایی خود را طی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یونولیت در تالش

خرید یونولیت در تالش

خرید یونولیت در تالش دارای مزایای فراوانی برای تولیدکنندگان، صنعتگران و سازندگان خواهد بود و این مسئله کاملاً اثبات شده است. یونولیت یا EPS از

مشاهده »