یونولیت کارتن

اگر به صورت مستقیم خریدار محصولات و ورق‌ها یونولیتی باشید، قطعا با اصطلاحات و نام‌های بسیاری آشنا خواهید شد که هر کدام‌شان کاربرد هر چه بیشتر یونولیت را نشان می‌دهند.

ایران یونولیت ارائه دهنده یونولیت کارتن با بهترین کیفیت است.

پلاستوفوم نامی است که در ایران برای یونولیت انتخاب کرده‌اند اما در کنار این نام، اصلاحات دیگری به کار برده می‌شود که کاربرد یونولیت مورد نظر را نشان می‌دهد. به طور مثال یونولیت سقفی، یونولیت دیواری، یونولیت بسته بندی، یونولیت کارتن و... نام‌هایی هستند که ممکن است بسیار آن‌ها را شنیده باشید. 

اگر بخواهید نسبت به خرید یونولیت اقدام کنید، هر یونولیتی نمی‌تواند برای شما کاربردی باشد، چرا که هر نوعی از یونولیت در صنعت بخصوصی کاربرد دارد و نام‌های مشخصی را برای هر کدام از آن‌ها انتخاب کرده‌اند تا خریداران براساس این دسته بندی‌ها، مناسب‌ترین و مرتبط‌ترین نوع یونولیت را با کسب و کار و صنعت خود انتخاب کنند.

یونولیت کارتن چیست؟

یونولیت کارتن به چه نوع یونولیتی می‌گویند و چه کاربردهایی دارد؟ همانطور که از پیش گفتیم نام هر یونولیت نشان‌دهنده کاربرد یونولیت موردنظر می‌باشد. به طور مثال اگر شما در صنعت ساختمان‌سازی مشغول به کار باشید و بخواهید نسبت به خرید یونولیت اقدام کنید، طبیعتاً باید یونولیت‌های سقفی و دیواری و پلاستوفوم سقفی ساختمانی را خریداری کنید. 

یونولیت کارتن نیز به یونولیتی گفته می‌شود که در صنعت بسته بندی های کارتنی کاربرد دارد. قطعا بارها محصولاتی را خریداری کرده‌اید که در داخل بسته بندی‌هایی از جنس کارتن قرار داده شده‌اند و بابت آن محصولات پول زیادی را نیز پرداخت کرده‌اید، اما به خاطر اینکه همیشه محصول در سلامت کامل به دست شما رسیده است هیچ توجهی به یونولیت های داخل کارتن نکرده‌اید.

در واقع هدف از تولید یونولیت های بسته بندی و کارتن این است که هر نوع محصولی که احتمال خطر پذیری و پذیرفتن صدمات بیشتری در حین جابجایی و ارسال به مشتری را دارد، در سلامت کامل روند جابجایی خود را طی کند. 

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.