یونولیت یخچالی

یونولیت یخچالی را از مجموعه ایران یونولیت تهیه کنید.
دسته بندی:
چیکید محتوا
یونولیت یخچالی

پلاستوفوم و یا همان یونولیت محصولی پرکاربرد در ایران و تمام جهان است که اگر بخواهید آن را با نام علمی‌اش بشناسید باید به آن پلی استایرن انبساطی بگویید، اما در ایران کاربرد این محصول آنقدر زیاد است که عموم مردم به آن فیبر سفید می‌گویند و به دلیل اینکه بسیار در دسترس قرار دارد چندان به آن به عنوان یک محصول ساخته شده بر طبق استانداردهای روز نگاه نمی‌کنند.

یونولیت یخچالی را از مجموعه ایران یونولیت تهیه کنید.

اما همین محصول که بسیار سبک و ارزان قیمت است اگر تولید نشود بسیاری از صنایع دچار مشکلاتی می‌شوند و حتی بسیاری از مردم در انجام بسیاری از امور با سختی‌های زیادی برخورد خواهند کرد. نوعی از یونولیت که تقریبا برای هر کجا می‌تواند کاربرد داشته باشد، یونولیت یخچالی نام دارد و قطعا اگر تولید آن به هر دلیلی متوقف شود، بعید می‌دانیم که جایگزینی برای آن پیدا شود. این نوع یونولیت را می توانید از مرکز فروش یونولیت (پلاستوفوم ) در تهران یعنی ایران یونولیت تهیهه نمایید. شماره تماس های مجموعه ما را میتوانید در سمت چپ صفحه مشاهه نمایید.

همراه ایران یونولیت بمانید تا بیشتر با این نوع یونولیت آشنا شوید.

یخدان یونولیتی

یونولیت یخچالی یا یخدان یونولیتی نوعی یونولیت است که اگر به نام آن توجه کرده باشید قطعا به کاربرد آن نیز پی خواهید برد. از یونولیت بسته بندی یخچالی عملا در مسافرت‌ها برای سرد نگه داشتن مواد غذایی، میوه‌ها و یا هر محصول فاسدشدنی دیگری نمی‌توان یک یخچال را در ماشین قرار داد تا میوه‌ها و نوشیدنی‌ها خنک بمانند. به همین منظور تولیدکنندگان یونولیت به طراحی و ساخت نوعی از یونولیت پرداختند که توانایی حفاظت از محصولاتی را دارد که در گرما اثر خود را از دست می‌دهند.

این نوع از یونولیت‌ها کاربردهای بسیاری دیگر در جابجایی نمونه‌های آزمایشگاهی، وسایل قیمتی و شکننده و.. دارند، که این قابلیت نشان از ضربه‌گیر بودن یونولیت یخچالی را دارد. و این طور نیست که فقط بتوان گفت که یونولیت‌ها یا عایق گرما هستند و یا عایق سرما. یونولیت‌ها در هر نوعی که تولید شوند، در برابر هر گونه سرما، گرما، رطوبت و حتی ضربه‌های محکم عایق‌هایی بسیار مطمئن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید یونولیت در رودسر

خرید یونولیت در رودسر

خرید یونولیت در رودسر با هدف کاهش هزینه ها و افزایش سرعت اجرایی کارها و پروژه های گوناگون انجام می شود و نتایج خوبی به

مشاهده »
خرید یونولیت در پردیس

خرید یونولیت در پردیس

خرید یونولیت در پردیس و استفاده از آن در ساختمان سازی می تواند پیشرفت زیادی را در زمینه ساخت و ساز ایجاد کند. یونولیت که

مشاهده »
خرید یونولیت در ورامین

خرید یونولیت در ورامین

خرید یونولیت در ورامین را از کارخانه های بزرگ و معتبر که بر اساس استانداردها و اصول لازم به تولید این محصول اقدام می کنند،

مشاهده »