یونولیت یخچالی

پلاستوفوم و یا همان یونولیت محصولی پرکاربرد در ایران و تمام جهان است که اگر بخواهید آن را با نام علمی‌اش بشناسید باید به آن پلی استایرن انبساطی بگویید، اما در ایران کاربرد این محصول آنقدر زیاد است که عموم مردم به آن فیبر سفید می‌گویند و به دلیل اینکه بسیار در دسترس قرار دارد چندان به آن به عنوان یک محصول ساخته شده بر طبق استانداردهای روز نگاه نمی‌کنند.

یونولیت یخچالی را از مجموعه ایران یونولیت تهیه کنید.

اما همین محصول که بسیار سبک و ارزان قیمت است اگر تولید نشود بسیاری از صنایع دچار مشکلاتی می‌شوند و حتی بسیاری از مردم در انجام بسیاری از امور با سختی‌های زیادی برخورد خواهند کرد. نوعی از یونولیت که تقریبا برای هر کجا می‌تواند کاربرد داشته باشد، یونولیت یخچالی نام دارد و قطعا اگر تولید آن به هر دلیلی متوقف شود، بعید می‌دانیم که جایگزینی برای آن پیدا شود. این نوع یونولیت را می توانید از مرکز فروش یونولیت (پلاستوفوم ) در تهران یعنی ایران یونولیت تهیهه نمایید. شماره تماس های مجموعه ما را میتوانید در سمت چپ صفحه مشاهه نمایید.

همراه ایران یونولیت بمانید تا بیشتر با این نوع یونولیت آشنا شوید.

یخدان یونولیتی

یونولیت یخچالی یا یخدان یونولیتی نوعی یونولیت است که اگر به نام آن توجه کرده باشید قطعا به کاربرد آن نیز پی خواهید برد. از یونولیت بسته بندی یخچالی عملا در مسافرت‌ها برای سرد نگه داشتن مواد غذایی، میوه‌ها و یا هر محصول فاسدشدنی دیگری نمی‌توان یک یخچال را در ماشین قرار داد تا میوه‌ها و نوشیدنی‌ها خنک بمانند. به همین منظور تولیدکنندگان یونولیت به طراحی و ساخت نوعی از یونولیت پرداختند که توانایی حفاظت از محصولاتی را دارد که در گرما اثر خود را از دست می‌دهند.

این نوع از یونولیت‌ها کاربردهای بسیاری دیگر در جابجایی نمونه‌های آزمایشگاهی، وسایل قیمتی و شکننده و.. دارند، که این قابلیت نشان از ضربه‌گیر بودن یونولیت یخچالی را دارد. و این طور نیست که فقط بتوان گفت که یونولیت‌ها یا عایق گرما هستند و یا عایق سرما. یونولیت‌ها در هر نوعی که تولید شوند، در برابر هر گونه سرما، گرما، رطوبت و حتی ضربه‌های محکم عایق‌هایی بسیار مطمئن هستند.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.