قیمت روز یونولیت دیواری

یونولیت دیواری یا همان پلاستوفوم دیواری، به‌ نوعی یونولیت می‌گویند که در دیوارها استفاده می‌شود. این یونولیت‌های دیواری ممکن است در بخش‌های مختلف یک دیوار به‌کاربرده شوند اما آنچه حائز اهمیت است این است که هدف شما از استفاده از یونولیت دیواری چیست؟ استفاده در درز میان دو دیوار، استفاده به‌عنوان زیبا ساز دیوار، استفاده در بلوک‌های درونی دیوار چه سیمانی و چه سفالی و... از کاربردهای مهم این نوع یونولیت است.

قیمت روز یونولیت دیواری را در سایت ایران یونولیت بخوانید.

 

ویژگی‌های یونولیت دیواری مناسب

این فوم‌ها بر اساس ضخامت و چگالی ( میزان ماده مصرفی درون فوم) دسته‌بندی می‌شوند. برای مثال نوعی یونولیت دیواری وجود دارد که ضخامت آن سه سانتی‌متر است. چگالی یا همان دانسیته این ماده نیز ده می‌باشد. بنابراین می‌توان گفت ده کیلوگرم مواد خالص در یک مترمکعب از این یونولیت استفاده‌شده است. قیمت و سایز یونولیت دیواری بسیار وابسته به ضخامت و دانسیته یونولیت است. البته شما می‌توانید این نوع یونولیت را با قیمت پایین‌تری نیز خریداری کنید اما اگر هدف شما کیفیت و امنیت است پیشنهاد می‌کنم از این کار دوری‌کنید.

 در برخی موارد نیز بهتر است دانسیته یونولیت دیواری پایین باشد. برای مثال زمانی که هدف شما درزگیری انقطاع میان دو دیوار است، بهتر است یونولیت دیواری با دانسیته کمتر و به‌اصطلاح دارای ناخالصی استفاده کنید. لازم به ذکر است ویژگی‌های این دو نوع با یکدیگر تفاوت بسیاری دارد و حتماً نیاز است که یک مهندس یونولیت‌ها را واکاوی کند. برای مثال پلاستوفوم دارای ناخالصی عایق گرما و سرما نیست ولی یونولیت دیواری بدون ناخالصی عایقی بسیار خوب برای ساختمان شماست.

خرید یونولیت دیواری

ایران کشوری است که هر روز شاهد تورم چشمگیر است. قیمت‌ها روزانه تغییر می‌کنند. بنابراین بهتر است به استفاده از اطلاعاتی که در این مقاله به شما داده شد، به بازار بروید و به‌طور میدانی قیمت بگیرید. یادتان باشد ارزان‌ترین جنس لزوماً بهترین جنس نیست!!!

همچنین می‌توانید یونولیت دیواری مناسب و مرغوب را از ایران یونولیت تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت یونولیت (پلاستوفوم) دیواری با همکاران ما تماس بگیرید.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.