قیمت ورق یونولیت 18 سانتی

یکی از جالب‌ترین و بهترین لوازمی که در دنیای امروزی جا خوش کرده، می‌توان به ورق های یونولیتی اشاره کرد. در بین ورق‌ها اندازه‌های متفاوتی هم وجود دارد. پس قیمت‌ها هم متفاوت خواهند بود. در این مقاله قصد داریم با قیمت ورق یونولیت 18 سانتی با هم دیگر آشنا شویم.

برای آشنایی با قیمت ورق یونولیت 18 سانتی با ایران یونولیت همراه شوید.

به طور کلی ورق یونولیت‌ها در انواع سایز‌ها تولید و عرضه می‌شوند. از سایز 1 تا N به وفور در بازار وجود دارد. اما هریک از ورق یونولت‌ها با توجه به سایز و سایر موارد کابردهای خاص خودشان را دارند. 

اگر بخواهیم ویژگی‌های یک ورق یونولیت خوب را معرفی کنیم، می‌توانیم به متراکم بودن و چگالی آن اشاره کنیم. ورق یونولیت یا همان فیبرهای سفید  دانه دانه که شبیه به برف هم هستند، در برخی ورق یونولیت‌ها استفاده از آن بیشتر است. یعنی تعداد دانه‌های سفید استفاده شده در فیبرهای سفید، متفاوت است. همانطور که مشخص است اگر تعداد آن‌ها زیاد باشد، تراکم آن بیشتر است و مقاومت آن‌هم افزایش پیدا می‌کند. با افزایش پیدا کردن مقاومت، که یک مزیت برای ورق یونولیت و همینطور یونولیت بسته بندی است، وزن آن نیز بیشتر است. پس برای کارهای سنگین استفاده از ورق یونولیت‌های سنگین یا همان تراکم بیشتر دانه‌های سفید، الزامی است. برای خرید این محصول با ایران یونولیت مرکز فروش ورق یونولیت همراه باشید.

آشنایی با قیمت ورق یونولیت 18 سانتی

همانطور که در پارگراف قبلی توضیح داده شد، تراکم و چگالی به همراه سایز از ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند در قیمت گذاری ورق های یونولیتی دخیل باشند. به عنوان مثال در قیمت ورق یونولیت 18 سانتی  این گونه محاسبه می‌شود. سایز 18 یعنی ارتفاع و ضخامت ورق یونولیت ما برابر با 18 باشد. اما سایز آن می‌تواند به پسند مشتری یا شرکتی که ارائه می‌دهد، بستگی داشته باشد. عامل بعدی هم می‌توان به تراکم اشاره کرد. اگر تراکم دانه‌های سفید استفاده شده در ورق یونولیت زیاد باشد، قیمت آن نیز بالا می‌رود. اما اگر پایین باشد، بالطبع قیمت آن نیز پایین است. با مراجعه به سایت ایران یونولیت با تمامی محصولات این شرکت و خدمات آن در حوزه ورق های یونولیتی، آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

مدیر تولید

ارتباط با مدیر تولید ایران یونولیت
ارتباط با مدیر تولید : 09121398911

مدیران داخلی

مدیران داخلی ایران یونولیت
ارتباط با مدیران کنترل کیفیت : 09127110324 09127102039

مدیریت

مدیریت مجموعه ایران یونولیت
ارتباط با مدیریت : 09122062720

ساعات کاری

ما در ایران یونولیت در انواع خدمات مرتبط با یونولیت و قالب سازی در خدمت شما هستیم. ساعات کاری ما به صورت زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 9:30-16:30
پنجشنبه و جمعه: تعطیل
تلفن: 44801212 - 021 ده خط ویژه

تماس با ما

آشنایی بیشتر با ایران یونولیت

بنام خداوندی که بخشندگیش بی اندازه و مهربانیش همیشگیست.

مجموعه تولیدی صنعتی ایران یونولیت با سهامی خاص افتخار تولید یونولیت و پلاستوفوم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دارد.

همکاری شرکتها و برندهای معتبر ایرانی و تداوم همکاری با این شرکتها نمونه صداقت و پشتوانه ما میباشد.

خواهشمند است جهت تبادل اطلاعات و نوع در خواست خود از طریق راههای تماس با ما ارتباط برقرار فرمایید.